Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abrakadabror: sugerowanie, że akurat elektorat KNP nie pójdzie na wybory (niby dlaczego), było czystym s------------m i kolejną próbą zniechęcenia do głosowania na KNP
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli tak jak myślałem, niewiele, czekamy na wybory do sejmu i wtedy mam nadzieję coś ciekawego nawojują, wybory do europarlamentu słusznie mało mnie obchodziły
  • Odpowiedz
@Fingerman1: Też dziś odzyskałem bordo :) Jaruzel umarł, KNP weszło do europarlamentu, we Francji totalne zwycięstwo Ruchu Narodowego... 25 maj, świat się zmienia.
  • Odpowiedz
Bardzo się cieszę i banan na mordzie jak stąd do Szczecina. ALE.

Uroiła mi się taka teoria spiskowa, że Korwinowi to nie w smak. Od dawna krązyły głosy, że celowo sabotuje własne wyniki żeby zachować status quo i bezpieczie pisać książeczki udzielać wywiadów. Przyszło mi to na myśl po tym jak dziennikarka zwróciła uwagę na grymas Korwina po ogłoszeniu wyników. GRYMAS? 20 lat się obija wśród planktonu, jest pośmiewiskiem mass mediów i po
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach