Kocham ten zimowy paraliż, który niedługo nadjedzie. Te zasypane drogi, zasypane chodniki. To zbliża ludzi. Chodniki stają się węższe, drogi trzeba wspólnie odśnieżyć, wypchać komuś samochód. Pięknie!
W sumie jesień też kocham! wszyscy siedzą w domu, a ulice są tak pięknie puste, szczególnie w bezdeszczowy, zimny wieczór.
#zima #jesien #oswiadczeniezdupy
W sumie jesień też kocham! wszyscy siedzą w domu, a ulice są tak pięknie puste, szczególnie w bezdeszczowy, zimny wieczór.
#zima #jesien #oswiadczeniezdupy






























-zapas kakao
-zapas cynamonku do kawy
-żółto-pomarańczowy