Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 1
Ten sam konar chyba, rok temu.
źródło: comment_b6jmhukxc0UvWoIrwLG7HmtPv5xWu3pR.jpg
Pobierz- 1
@borntobewild: Jeziorka Duszatyńskie.
- 1
@a_zycie_cpam_ostro: fajne szkarpetki
@a_zycie_cpam_ostro: fajne drzewo
- 5
- 1
@Lukas77986: U mnie jest pieknie i tak chodze niespokojony po pokoju, bo nie chce mi sie nigdzie isc, ale szkoda mi siedziec w domu.
Kocham, kocham, kocham jesień! Wspaniale kolory i liście spadające w parku na głowę <3 #jesien #oswiadczenie
- 3
@sheilacooper: No i depresja.
@sheilacooper: ej ja tez! Najlepsza pora w roku to jesien! Ten niepowtarzalny romantyczny klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
- 1
@vince87: Słabo, u mnie październik ładniejszy niż sierpień. Za dnia ludzie ubrani jak w środku lata chodzą.
- 1
@Jormungand: Ty wiesz, że nawet odrobinkę mi pomogło? dzięki ;)
- 7
@Famina: Dokladnie. To miejsce nadal ma pewna magie :)
- 69
@Zaff: Co to za rasa? Tygropies?
- 2
@fenomenalnie_miotam, @worldmaster: Owczarek australijski :).
- 16
konto usunięte via Android
- 2
konto usunięte via Android
- 0
@Maryjanna: gdzie robilas zdjecie? ja mam klony z Bocianka
źródło: comment_GruJey1au4jZM0BDcqQPpaTnJmJPze9o.jpg
Pobierz- 1
@amisquew91: na moim.podworku, kawałek od Ck ;) ładna klony ^^
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
























źródło: comment_7piSNbFQD5c0nKcWC4ZT6qqXACvr3kwQ.jpg
Pobierz