Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

jesien

  • Obserwuj 40

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

Man1ek
Man1ek
11.10.2014, 18:14:57
  • 5
Moalo juz nie padać :/ #rower #szczecin #jesien
Man1ek - Moalo juz nie padać :/ #rower #szczecin #jesien

źródło: comment_7piSNbFQD5c0nKcWC4ZT6qqXACvr3kwQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strawberian
strawberian
11.10.2014, 17:31:27
  • 3
Taką jesień to ja rozumiem krótkie spodenki, grill i piwko


#jesien #oswiadczenie #z-------------j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teh_m
teh_m
11.10.2014, 16:18:01
  • 8
Wczoraj w Bieszczadach.

#fotografia #bieszczady #jesien
teh_m - Wczoraj w Bieszczadach.



#fotografia #bieszczady #jesien

źródło: comment_GP8rmIRZ0ePtqJ25oXh9bcLX5EtAlEBU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nototyle
nototyle
nototyle
11.10.2014, 16:21:13
  • 1
Ten sam konar chyba, rok temu.
nototyle - Ten sam konar chyba, rok temu.

źródło: comment_b6jmhukxc0UvWoIrwLG7HmtPv5xWu3pR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
Autor
12.10.2014, 06:24:07
  • 1
@borntobewild: Jeziorka Duszatyńskie.
  • Odpowiedz
a_zycie_cpam_ostro
a_zycie_cpam_ostro
11.10.2014, 14:35:53
  • 4
#jesien #czill #w------e

Taka jesien to ja rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
azyciecpam_ostro - #jesien #czill #w------e 

Taka jesien to ja rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_thwSrS3gwhE4IhDnArmjRYUiwSfYVNmQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kozzi
Kozzi
11.10.2014, 14:36:24
  • 1
@a_zycie_cpam_ostro: fajne szkarpetki
  • Odpowiedz
Knurlandianin
Knurlandianin
11.10.2014, 14:55:33
  • 1
@a_zycie_cpam_ostro: fajne drzewo
  • Odpowiedz
Sepang
Sepang
11.10.2014, 13:04:59
  • 5
A wy dalej przed komputerami? Nawet mi was nie żal,

#jesien
Sepang - A wy dalej przed komputerami? Nawet mi was nie żal,

#jesien

źródło: comment_JM23jaoB0ScrHMG3XcLfKIgPISYzuaA3.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....o
c.....o
konto usunięte 11.10.2014, 13:09:29
  • 1
@Sepang: Pięknie.
  • Odpowiedz
Sepang
Sepang
Autor
11.10.2014, 13:10:42
  • 0
@cansio: telefonu
  • Odpowiedz
L.....6
L.....6
konto usunięte 11.10.2014, 10:43:25
  • 5
Za oknem szaro i ponuro, zaczęła się jesień także cały dzień spędzę w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jesien #
L.....6 - Za oknem szaro i ponuro, zaczęła się jesień także cały dzień spędzę w domu ...

źródło: comment_MGPGLsd0wZEspM3b6RktLbkZjLp4CIEC.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pacjent
Pacjent
11.10.2014, 10:46:06
  • 1
@Lukas77986: U mnie jest pieknie i tak chodze niespokojony po pokoju, bo nie chce mi sie nigdzie isc, ale szkoda mi siedziec w domu.
  • Odpowiedz
sheilacooper
sheilacooper
10.10.2014, 16:18:28 via Android
  • 5
Kocham, kocham, kocham jesień! Wspaniale kolory i liście spadające w parku na głowę <3 #jesien #oswiadczenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japer
japer
10.10.2014, 16:20:45
  • 3
@sheilacooper: No i depresja.
  • Odpowiedz
K.....y
K.....y
konto usunięte 10.10.2014, 16:24:45
  • 2
@sheilacooper: ej ja tez! Najlepsza pora w roku to jesien! Ten niepowtarzalny romantyczny klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
epi
epi
10.10.2014, 08:19:08
  • 9
#heheszki #smiesznypiesek #jesien
epi - #heheszki #smiesznypiesek #jesien

źródło: comment_LbpoJJFPSPvCVqms0dm9ONr8uFxRtrv4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vince87
vince87
09.10.2014, 17:52:39
  • 1
ja pie**ole tą całą #jesien , wszyscy w #pracbaza kaszlą kichają smarkają srają, jak ja dotrwam do weekendu zdrowy to będzie jakiś cud..
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bagno_zwyczajne
bagno_zwyczajne
09.10.2014, 17:56:12
  • 0
@vince87: Słabo, u mnie październik ładniejszy niż sierpień. Za dnia ludzie ubrani jak w środku lata chodzą.
  • Odpowiedz
Theia
Theia
09.10.2014, 17:46:00 via Android
  • 5
no co jest z tą jesienią, co kilka godzin mi się humor zapada.

niech mnie ktoś pocieszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#jesien #smuteczek
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....a
W.....a
konto usunięte 09.10.2014, 17:49:26
  • 2
@Theia: Głowa do gory ʕ•ᴥ•ʔ Łap koteła na poprawę humoru
W.....a - @Theia: Głowa do gory ʕ•ᴥ•ʔ Łap koteła na poprawę humoru

źródło: comment_234ROKdlMdqGPVdsVR1XH0brjxypNBdM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Theia
Theia
Autor
09.10.2014, 19:39:27 via Android
  • 1
@Jormungand: Ty wiesz, że nawet odrobinkę mi pomogło? dzięki ;)
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
09.10.2014, 15:46:12 via Android
  • 8
Uwielbiam jesień :)

#earthporn #jesien
Trzesidzida - Uwielbiam jesień :)

#earthporn #jesien

źródło: comment_oN2A8RblfHnXAUizFvkXamlWPpqE0QSO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aski
aski
09.10.2014, 15:07:04
  • 7
#wroclaw #jesien #fotografia
aski - #wroclaw #jesien #fotografia

źródło: comment_8Dt19FolFPH76k4P0v3zBPLDlHZ1NSm6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F.....a
F.....a
konto usunięte 09.10.2014, 15:24:45
  • 2
@aski: @nofink: Dokładnie to zdjęcie. :)
F.....a - @aski: @nofink: Dokładnie to zdjęcie. :)

źródło: comment_mdXN01tFfeIXXOKV9YdLCedZHGKnMb3N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
n.....k
n.....k
konto usunięte 09.10.2014, 16:03:10
  • 1
@Famina: Dokladnie. To miejsce nadal ma pewna magie :)
  • Odpowiedz
Zaff
Zaff
09.10.2014, 14:56:56
  • 69
Mojego psa jesienna depresja nie dotyczy.

#pokazpsa #psy #pies #jesien #osiemtopies
Zaff - Mojego psa jesienna depresja nie dotyczy.

#pokazpsa #psy #pies #jesien #osiem...

źródło: comment_0Ov5BCTr5HA7QKcEuy2SSQnSiNpu5Jz5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

worldmaster
worldmaster
09.10.2014, 21:05:55
  • 1
@Zaff: Co to za rasa? Tygropies?
  • Odpowiedz
Zaff
Zaff
Autor
10.10.2014, 05:50:24 via Android
  • 2
@fenomenalnie_miotam, @worldmaster: Owczarek australijski :).
  • Odpowiedz
siwymaka
siwymaka
09.10.2014, 12:36:20
  • 16
"Devil's Bridge"(Dyavolski Most), Bułgaria.

#fotografia #podroze #jesien #earthporn
siwymaka - "Devil's Bridge"(Dyavolski Most), Bułgaria.

#fotografia #podroze #jesien ...

źródło: comment_nRdGte0Hbo4G0xKXTKQNUMGhc1J7A67O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....a
M.....a
konto usunięte 09.10.2014, 12:34:05 via Android
  • 2
Piękna jesień. Mam troche wrazliwosci w sobie

#przyroda #kwiaty #nostalgia #jesien

Zrobione #honor3c
M.....a - Piękna jesień. Mam troche wrazliwosci w sobie 

#przyroda #kwiaty #nostalgi...

źródło: comment_Y4VNmXxYZKTOtDGHyck1xRDAXgGP3SaI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....1
a.....1
konto usunięte 09.10.2014, 12:51:24 via Android
  • 0
@Maryjanna: gdzie robilas zdjecie? ja mam klony z Bocianka
a.....1 - @Maryjanna: gdzie robilas zdjecie? ja mam klony z Bocianka

źródło: comment_GruJey1au4jZM0BDcqQPpaTnJmJPze9o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
M.....a
M.....a
konto usunięte
Autor
09.10.2014, 12:52:49 via Android
  • 1
@amisquew91: na moim.podworku, kawałek od Ck ;) ładna klony ^^
  • Odpowiedz
zibiusz1
zibiusz1
09.10.2014, 10:44:06
  • 2
#jesien #las #fotografia
zibiusz1 - #jesien #las #fotografia

źródło: comment_ioQLN92YO2RN3Lsvp9tYwKV6hl2taaov.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

F.....Q
F.....Q
konto usunięte 09.10.2014, 07:17:54
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miecinho
miecinho
09.10.2014, 07:21:40
  • 36
@FriQ: z takimi potrawami bylibyście królami polskich akademików
  • Odpowiedz
progresywny
progresywny
09.10.2014, 10:38:18 via Android
  • 15
@FriQ: Ja mam lepszy: 3 gripexy, witaminy typu plush, 200 ml wódki i litr napoju typu Tiger. Jak już drgawki się skończą to będziesz zdrowy.
  • Odpowiedz
HulajDuszaToLipa
HulajDuszaToLipa
09.10.2014, 06:57:32
  • 15
#dziendobry

Zdjęcie na dziś - poranna mgła w okolicach granicy Zakopane/Poronin : )

HulajDuszaToLipa - #dziendobry



Zdjęcie na dziś - poranna mgła w okolicach granicy ...

źródło: comment_NKP1TxLMoZnjYm6qnqI4pqgQFC3lhnWF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

el3m
el3m
09.10.2014, 06:20:31
  • 10
#fotografia #jesien #earthporn #tapetyel3m
el3m - #fotografia #jesien #earthporn #tapetyel3m

źródło: comment_AXWO4RkKjkY9qaoBCHVHslTa9zRwMf1a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o.....d
o.....d
konto usunięte 09.10.2014, 00:43:53
  • 2
#takaprawda #jesien #zimnomi
o.....d - #takaprawda #jesien #zimnomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 205
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 242
  • Strona 208 z 242
  • >

Powiązane tagi

  • #fotografia
  • #zima
  • #pogoda
  • #przyroda
  • #jesieniara
  • #ksiazki
  • #heheszki
  • #polska
  • #earthporn
  • #biografie
  • #depresja
  • #natura
  • #nostalgia
  • #ciekawostki
  • #jesienboners

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking