#jd oczekuje na ok 50 paczek z 32 kuponów
czy macie jakiś myk by to śledzić wszystko ? wklepałem sobie do excela ale z excela i tak trzeba komórka po komórce wklepywac do okienka trackingowego ;/, no chyba, żeby potworzyc sobie linki do adresu z trackingiem an konkretny przedmiot ale to tez duzo j-----a sie

jak wy to robicie ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy wszystkie paczki do nas dotrą, u mnie większość przesyłek jest niezarejestrowana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doradzicie co mógłbym jeszcze zamówić? Zamówiłem tak:
obudowy na telefony, laser, kabel usb, golarka, mp4, klawiatura do telefonu, pad do telefonu, zapalniczka z wyglądem iphone, rozdzielacz usb, jakies gówna do czyszczenia ekranu, myszka, karta wifi na usb, antena wifi, dzwonek do drzwi, termos, portfel, dekoder dvb-t na usb, słuchawki #jd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz co 3 wpis bedzie ile to paczek jest w wer warszawa , a potem zaczna sie kolejne wpisy czemu statusy sie nie zmieniaja od 3 dni albo jak dlugo bedzie lezec mi przesylka w wer wawa :) po ilosci zamowien mirkow pewnie polezakuja dluzej niz szly z chin :>
  • Odpowiedz
Kurde Mirki co jest. Komunikat "IMPORTANT MESSAGE:
Sorry, the order can not be submitted, please try again later. If you need further help, please contact contact-sg@jd.com."
Też tak macie?
#jd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wawelski5: różnie z tym bywa. Oni sie nie p------ą w kontrole jakosći. Tzn fabryka robi odsiew jakis pewnie ale sklepy się nie p------ą tylko sprzedają wszystko razem a z fabryk biorą po kosztach te z wadami i liczą, że ludzie nie będą reklamować. Wtedy na samym przedmiocie w zasadzie nie tracą. Gorzej z hajsem na wysyłke. Choc tez takie ilości tego pchają, że wysyłka per item jest groszowa ;d
  • Odpowiedz