No dobra... mam pare kuponikow #jd, ale powoli koncza mi sie pomysly, co kupic. Wiec mam takie male #rozdajo.
Ty proponujesz co kupic (musi spelniac wymog zakupu - czyli laczna wartosc musi byc co najmniej 10,05$, ale jednoczesnie ma byc mniejsza niz 12$).
Jak mi sie to spodoba, to kupuje 2 sztuki. Jedna dla siebie, druga dla Ciebie. Ja stawiam Ci kupon oraz oplacam Ci zamowienie
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co widzę, to znów działają kupony za ref. Prawda to ? Jeśli tak/lub jeśli jest ktoś chętny sprawdzić to zapraszam, na PW wyślę mój kod ref.

PS. Widzę, że zmieniły się zasady i kody 5$ od zamówień za 10$ i 10$ od 20$, da się to jakoś obejść zapychaczami i po złożeniu zamówienia zapychacz anulować ?
#jd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z myślą o zbliżających się świętach planuje troche przyoszczędzić mam 2 kody ale nie mogę znaleźć nic ciekawego ;( Polecicie coś mirki?
#jd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomdeX: Nie no i tak szczęśliwy jestem w sumie, tylko Wer warszawa wkurza.

@Humo: No kupił towar za 1700$ z kuponami i teraz za tyle może sobie wybierać z aliexpress, wiecej nie powiem :P
  • Odpowiedz
@Xava: no, no, powinni wiecej zatrudnic osob, bo taki cebulak jak Ty jednorazowo pozamawial mnostwo p-------k z jd, zamiast sie uczyc na pszyre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupię ze 2 kupony za 10zł, płatność PayPal, PW. Sprawdzony Mireczek - prawie 8 lat na Wykopie.
#jd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co to jest za tracking MP00000000XSG ? 17track tego nie czyta (zamiast zer jest numer)
#jd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#jd
Ziomeczki, co wpisać w state/province? Jak wpisuję Kuyavian-Pomeranian to dostaje error.
Numer telefonu trzeba prawidłowy podać?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopeczki moje, jak działa "kupon" przy poleceniu kogoś ? Mam konto i mi pisze że mogę mieć 5 usd czy tam 10 usd na zakupy.

#jd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam jeszcze 2 kupony 10usd przy zakupie powyżej 20usd, mogę zrobić numer że nakupię rzeczy za 20usd, zapłacę a później anuluje zakup za 10usd?
Nie zablokowali tej opcji?

#jd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach