Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

jestemtakizmeczony
- 30

jestemtakizmeczony
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Dla tych, co grają w Genshina: jest współpraca Genshin Impact z Duolingo. Po przyjęciu questa w Duolingo (tylko w aplikacji mobilnej) należy utrzymać serię (streak) przez 3 dni. Po skończeniu zadania otrzymujemy nagrody, w tym ekskluzywny awatar, namecard, przepis.
Uwaga: jeśli w trakcie wykonywania questa przerwiemy serię, nie będziemy mieli możliwości go powtórzyć i bezpowrotnie stracimy możliwość jego skończenia.
Więcej informacji: https://genshin.hoyoverse.com/en/news/detail/161317
#genshinimpact #genshin #duolingo
Uwaga: jeśli w trakcie wykonywania questa przerwiemy serię, nie będziemy mieli możliwości go powtórzyć i bezpowrotnie stracimy możliwość jego skończenia.
Więcej informacji: https://genshin.hoyoverse.com/en/news/detail/161317
#genshinimpact #genshin #duolingo
źródło: 53762e3a6155dad15e2283fcd724a535_5613598033160346054
Pobierz@Krylan: skur&iłbym się jakby dali skrzydełka jakieś, a tak to chyba mi się nie chce, nie po tym jak duolingo z dumą ogłosiło jak to będzie zastępować ludzi ejajem
- 1
@PiersKurczaka: ja już jakiś czas temu odinstalowałem Duolingo, bo jest słabe do nauki języka. To ich parcie na AI też zniechęca.
Dziś zainstalowałem, żeby tylko zrobić tego questa. Za trzy dni znowu odinstaluję.
Dziś zainstalowałem, żeby tylko zrobić tego questa. Za trzy dni znowu odinstaluję.
- 0
#genshinimpact #genshin 14h do wakacyjnego update'a na serverach, jak tam nastroje
rzadki to widok
#genshin
#genshin
źródło: Kaeya rzadszy niż 5
Pobierz- 0
#genshin Jaki team złożyć z tego co mam do robienia głównie tych spiral abyss
źródło: Bez tytułu
Pobierz- 1
#genshinimpact #genshin Na moim alternatywnym koncie, które de facto jest teraz moim głównym, mam zamiar ograć cały kontent tylko i wyłącznie C6 Hu Tao z R5 Homa. Obecnie C1/R1. Konto F2P plus Welkin Moon. Bez cienia ironii.. Rozpaczliwie liczę na to, że przy kolejnym runie Hu wydropię przynajmniej jednego Diluca lub Qiqi oraz Dehya. Tylko dla ich specjalnych potraw.
@fastloud: Pytanie po co? No i welkin to nie F2P.
- 0
@DuzyPies123: Bo gra jest wystarczająco łatwa i żeby odkręcić sobie trochę trudność postanowiłem zrobić ja solo. Szczególnie Abyss.
Poza tym przecież napisałem „plus WM” wiec o co się przypieprzasz??
Poza tym przecież napisałem „plus WM” wiec o co się przypieprzasz??
- 1
#tof #toweroffantasy znowu leci wszystko tylko nie pyro tak samo jak w #genshin na początku rozgrywki
a u was jak tam
pyro to jest chyba jeden z najważniejszych elementów tej gry jeśli go nie macie to będzie wam ciężko odkrywać mapę, a w niektórych przypadkach będzie to wręcz niemożliwe.
a u was jak tam
pyro to jest chyba jeden z najważniejszych elementów tej gry jeśli go nie macie to będzie wam ciężko odkrywać mapę, a w niektórych przypadkach będzie to wręcz niemożliwe.
Cześć,
Jakie teamki byście z tego złożyli? Dojdzie do tego nigguang c1
Jeden z nich żeby był z yanfei jako main dps
Mniej więcej orientuję się co i jak ale jestem ciekaw waszych propozycji.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Jakie teamki byście z tego złożyli? Dojdzie do tego nigguang c1
Jeden z nich żeby był z yanfei jako main dps
Mniej więcej orientuję się co i jak ale jestem ciekaw waszych propozycji.
Z góry dzięki za odpowiedź.
źródło: comment_1643399440eF1iXgm81yAyyxymK6jJks.jpg
Pobierz- 1
@Pie_Man: Imo bym dał tak samo ale beidou zamiast rosari










