Wszystko
Najnowsze
Archiwum
![BelleDeJour - Vladislav Delay - Huone [Uncut]
#mirkoelektronika #techno #dubtechno #...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_EMQ7fhRBggwpcjQGsl8zjW0Joc93oZjj,w400.jpg)
TM404 - 303/303/303/606/606
#muzykaweneryka #dubtechno #acidtechno #techno #experimental #electronic #mirkoelektronika
#muzykaweneryka #dubtechno #acidtechno #techno #experimental #electronic #mirkoelektronika

- 1
@WenerycznaPrzygoda: Ultrakozak ten kawałek. Jeszcze ten sprzęcior na końcu :)
Łoł. Prawdziwie tripowy numer.
cv313 - Seconds To Forever
#muzykaweneryka #dubtechno #techno #mirkoelektronika
cv313 - Seconds To Forever
#muzykaweneryka #dubtechno #techno #mirkoelektronika


Ależ buja! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plastic FM - Broadcast [D.Diggler Remix]
#muzykaweneryka #dubtechno #techhouse #electronic #mirkoelektronika
Plastic FM - Broadcast [D.Diggler Remix]
#muzykaweneryka #dubtechno #techhouse #electronic #mirkoelektronika

- 1
@WenerycznaPrzygoda: bedebe
- 8
Scion - Arrange And Process Basic Channel Tracks
Pojawił sie Moritz von Oswald więc zostanę w temacie. Twórczość Basic Channel w pigułce świetnie zmiksowana przez duet Scion. Katuję to nagranie ostatni czasy bardzo srogo, polecam na wolną godzinkę.
763 - 1 = 762
#mirkoelektronika #dubtechno #minimal #techno #muzykaelektroniczna #rpdsmusic #1000setow ?
Pojawił sie Moritz von Oswald więc zostanę w temacie. Twórczość Basic Channel w pigułce świetnie zmiksowana przez duet Scion. Katuję to nagranie ostatni czasy bardzo srogo, polecam na wolną godzinkę.
763 - 1 = 762
#mirkoelektronika #dubtechno #minimal #techno #muzykaelektroniczna #rpdsmusic #1000setow ?

Dzisiaj trochę posmamuję,ale energia mnie roz....piera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pantha du prince - Frozen Fog
#mirkoelektronika #techno #minimal #dubtechno
Pantha du prince - Frozen Fog
#mirkoelektronika #techno #minimal #dubtechno

- 0
@BelleDeJour: Spamuj Beldeżur. Dobrze Ci idzie. Ja jakoś nie mam dziś melodii na szukanie czegoś samemu to chętnie posłucham.
- 4
Paranoia Department
Innego źródła bezpośredniego odtwarzania nie znalazłem (Trzeba skrollnąć trochę w dół i pokażą się albumy wraz z utworami, wśród nich polecam zwłaszcza Endless Flux oraz Incorporeality)
#muzykaelektroniczna #dub #dubtechno #techno #downtempo #mirkoelektronika #mindtripper
Innego źródła bezpośredniego odtwarzania nie znalazłem (Trzeba skrollnąć trochę w dół i pokażą się albumy wraz z utworami, wśród nich polecam zwłaszcza Endless Flux oraz Incorporeality)
#muzykaelektroniczna #dub #dubtechno #techno #downtempo #mirkoelektronika #mindtripper
źródło: comment_JoPQHM8l06GkIxvsLxrgA6PGBg2VQYbv.jpg
Pobierz- 0
#schopenhauer - jak mogłem zapomnieć o tym tagu :)
Stęskniłam się za tekno,ale nic mocniejszego na daną chwilę nie mogę sobie puścić,bo mój mózg rozbryzga się na ścianie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Objekt - Dogma
#mirkoelektronika #techno #dubtechno #minimal
Objekt - Dogma
#mirkoelektronika #techno #dubtechno #minimal

@BelleDeJour: Jak zwykle mozna na Ciebie liczyc ; )
- 1
- 8
Yagya - Rigning Þrjú
Polecam track, jak i cały album... W sumie to polecam wszystko od tego pana ;) #muzykanadobranoc
#mirkoelektronika #dubtechno #ambientechno #ambient #yagya #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
Polecam track, jak i cały album... W sumie to polecam wszystko od tego pana ;) #muzykanadobranoc
#mirkoelektronika #dubtechno #ambientechno #ambient #yagya #muzykaelektroniczna #rpdsmusic

@Rapidos: do poduchy jak znalazł. Posłuchaj w wolnej chwili "El Tren Fantasma" Chris Watson - ten sam pomysł, zamiast deszczu pociągi, choć do "Rigning" trochę brakuje.
- 1
Przezajebistość! :)
Mattias Fridell - With Particular Reference
#muzykaweneryka #dubtechno #electronic #prawilnetechno #techno #mirkoelektronika
Mattias Fridell - With Particular Reference
#muzykaweneryka #dubtechno #electronic #prawilnetechno #techno #mirkoelektronika

- 2
@WenerycznaPrzygoda: zawiesiłam się na tym latającym sześcianie
- 11
Lulu Rouge - Fyrkat
O taka propozycja na niedzielny wieczór.
#mirkoelektronika #ambienttechno #dubtechno #techno #downtempo #dub #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
O taka propozycja na niedzielny wieczór.
#mirkoelektronika #ambienttechno #dubtechno #techno #downtempo #dub #muzykaelektroniczna #rpdsmusic

@Rapidos: Za Lulu Rouge zawsze plusiwo :D ( polajkuj ich na fejsie XD )
- 2
@norivtoset: o! o! o! Dzięki cumplu za przypominajkę, już lecę! xD
- 8
Tom Dicicco - Material Things
#mirkoelektronika #dubtechno #techno #deeptechno #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
#mirkoelektronika #dubtechno #techno #deeptechno #muzykaelektroniczna #rpdsmusic

- 2

- 7
Rhythm & Sound - Carrier
#muzykanadobranoc
#mirkoelektronika #dubtechno #dub #deeptechno #minimal #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
#muzykanadobranoc
#mirkoelektronika #dubtechno #dub #deeptechno #minimal #muzykaelektroniczna #rpdsmusic

10/10
Dobra,ostatnie,bo czuję,że zaczynam spamować XD
Izzat Man - Dub Wave One
#mirkoelektronika #techno #dubtechno
Izzat Man - Dub Wave One
#mirkoelektronika #techno #dubtechno

- 1
@WenerycznaPrzygoda: Ej...jak ja na to mogłam nie wpaść! P------ę całą tę robotę,tylko mirko <3 XD
Mam trochę takich,ale to jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam trochę takich,ale to jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@WenerycznaPrzygoda: Dobra,to ja lecę rzucić wszystko!
- 8
Marko Fürstenberg - Strackebrot (Havantepe Remix)
Fürstenberg, Havantepe... to nie mogło się nie udać. Smaczunio
#mirkoelektronika #dubtechno #techno #minimal #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
Fürstenberg, Havantepe... to nie mogło się nie udać. Smaczunio
#mirkoelektronika #dubtechno #techno #minimal #muzykaelektroniczna #rpdsmusic


- 1
@BelleDeJour: http://www.wykop.pl/wpis/9579032/d-diggler-nitronome-marko-furstenberg-remix-dawno-/ :P
ale łap plusa bo pierwszy raz widzę, żeby ktoś inny wrzucał coś od Furstenberga :)
ale łap plusa bo pierwszy raz widzę, żeby ktoś inny wrzucał coś od Furstenberga :)
- 1
- 6
Upwellings - Seek
#mirkoelektronika #dubtechno #minimal #techno #downtempo #muzykaelektroniczna #rpdsmusic
#mirkoelektronika #dubtechno #minimal #techno #downtempo #muzykaelektroniczna #rpdsmusic














Madutec - 2Night (Popoff Mix)
#muzykaweneryka #dubtechno #ambient #electronic #minimal #mirkoelektronika
I jak tam te 10 km w końcu , bo mówiłeś że miałeś biegać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja odstawiłem wykop na weekend i nawet nie wiem czy pisałeś :p