Siemano dramowe świry ( ͡°͜ʖ͡°) Leci torpeda roluje i roluje tempo z pięknym groovem :> Jak jesteście z Wrocławia to wbijajcie dzisiaj do Wicar's Pub o 22 będzie super biba w starym dramenbejsie 97-99 dzielona na pół z wybitnej klasy złote lata neurofunku lat 04-07!
@Perfidny: @vifan: potwierdzam, że było bardzo spoko ale frekwencja jak na stolicę to mega słaba. W Krakowie jak były LiR on tour to dość duży klub, w którym to organizowało pękał w szwach a tu miałeś mnóstwo miejsca dla siebie ( ͡°͜ʖ͡°)
To lecimy dalej z tą sobotą! Coś mnie wzięło dzisiaj na parkietową ropierduchę. Także rozgrzewajcie subwoofery, bo to nie jest moje ostatnie słowo (⌐͡■͜ʖ͡■)
olaboga jakie to piękne (ʘ‿ʘ)
InsideInfo & Mefjus - Pulsation