Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
BOYS x Ronnie Ferrari x Solar - Meksyk (Padi Blend)

Disco Disco elo.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Afera zakończy się w sądzie!? Wokalista disco polo poniesie konsekwencję?

Lider zespołu disco polo odpowie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
BOYS x Ronnie Ferrari x Sobota - Meksyk (Padi Blend)
Disco Disco elo :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Bo to nigdy nie wiadomo, co będzie!
Marek Żurobski to były wokalista grupy muzycznej disco polo „ Domino”. Zespół utworzony w 1995 roku w Białymstoku stworzył takie utwory hity jak „Filmowa Miłość „ Złote liście ” czy „ Miałaś 18 lat ”. Marek Żurobski w 1998 roku odszedł z zespołu i wyjechał do USA. Pracował tam fizycznie. Dotknęła go choroba przez którą stracił obie nogi. "Około 4 lata temu postawiono diagnozę o

Komentarz usunięty przez autora
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" bla ble i takie tam ;) zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" bla ble i takie tam ;) zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
- 1
@anina_01: Dziękuje wzajemnie by ten dzień był miły i spokojny :)
#discopolo #discoponadwszystko #zeniesie #playlistadance #dancedance. Mirki pomocy za tydzień biorę ślub i organizujemy małe przyjecie , nie będzie zespołu tylko muzyka z boomboxa . potrzebuje playlisty piosenek do tanczenia polski Dance disco polo różnych do tanczenia . niestety nie ogarniam czego sie teraz slucha przy czym sie tańczy . proszę o jakies propozycję tytuły playlisty . z góry dzięki
- 5
@Mega_Smieszek: a próbowałeś wpisać "rts disco polo"?

- 2
@przeczki: widziałem to ale nie sądziłem, że to będzie trwać aż 6 minut lol. Dziękk
- 2
#bojowkazenkamartyniuka #discopolo #ksiazki
Szukam nowych książek do kupienia. Lubie biografie i wspomnienia. Patrzę i oczom nie wierzę, tak to Zenek!
Szukam nowych książek do kupienia. Lubie biografie i wspomnienia. Patrzę i oczom nie wierzę, tak to Zenek!
źródło: comment_VXjilorM7ZVHlAysFTxr8KC2ZnzcaMtK.jpg
Pobierz@TSP89: chwile
tak ulotne, jak motyle
tak ulotne, jak motyle
- 1
@Jestem_Tutaj: aż sobie włączę
Bry wieczór!!!
"To nie kawa" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"To nie kawa" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
- 11
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

@Krukwbieli: chyba bedzie na audioriver
@Krukwbieli: oj ela ela
- 2
konto usunięte via Android
- 5
@Maaska: A miałem zacząć pisać magisterkę. Jestem już praktycznie gotowy do pisania, ale wiecznie znajduję coś co mnie zajmuje (╯°□°)╯︵ ┻━┻
@Pedzel_Washington: nie trawie disco polo, ale to uwielbiam
Tydzień w Zakopanem droższy niż w Chorwacji miesiąc za to góry jakie piękne, oscypek ciupaga Giewont
podobno miała być nowa płyta, na wiosnę jedynego zespołu #discopolo co da się słuchać
#bff #muzyka #braciafigofagot
podobno miała być nowa płyta, na wiosnę jedynego zespołu #discopolo co da się słuchać
#bff #muzyka #braciafigofagot

- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
8
BORYS LBD - Jessica (featuring Bado) [official...

Tym razem z teledyskiem
z- 1
- #
- #
- #



















Zabierz mnie proszę daleko stąd,
Zabierz mnie dziś, pokaż piwnicę swą,
Najpiękniejsza węgierko na mirkoblog
#discopolo #rozowepaski #spiewajzwykopem