Witam po krótkiej przerwie spowodowanej brakiem czasu.

Standardowe gratulacje wędrują w tym tygodniu do @xoSx_Racing. Po trudach zmagania się z samochodami grupy B, przychodzi czas na coś znacznie łatwiejszego. Będziemy ścigać się lubianym (chyba) przez wszystkim autem, po lubianych (chyba) przez wszystkich trasach. Chodzi tu rzecz jasna o Mini Coopera S i Rajd Walii. Z powodu małego opóźnienia, tym razem event potrwa nie do niedzieli, a wtorku. Wracamy do znanego
DrQ - Witam po krótkiej przerwie spowodowanej brakiem czasu.

Standardowe gratulacj...

źródło: comment_TxBg3mhMDiNW09WZCAnhwyX344La6EAo.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I drugi raz DNF, ale tym razem poziom odcinków na początku i to jeszcze z grupą B był trochę przesadzony...
#dirtrally
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brał ktoś może #dirtrally z #g2a? Mają tam za niecałe 100 zł (na takim cdp.pl już za 140). Są trzy wersje:
- gift steam (nie interesuje mnie),
- klucz steam,
- klucz na AMD (czy są tam klucze na steam?)
Jak z bezpieczeństwem? Kupował ktoś produkty w cenie ~100 zł? Sam Kupowałem w kwietniu gry Ubisoftu (tak do 30 zł za najdroższą) i mam je do tej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirasy,
Zacznijmy od podstaw. Gratulacje dla @pazdzioch564 za wygranie ostatniej rundy, a także dla @xoSx_Racing za samo dojechanie do końca( ͡ ͜ʖ ͡). Jak znajdę chwilę, to przygotuję porządną tabelę, ale na razie musicie zadowolić się listą zawodników, którzy raczyli zjawić się na mecie:

1.LosPazdziochos | Ford Escort RS Cosworth | 57:29:11| 25 pkt.
2. xoSx.Racing | Subaru
DrQ - Czołem Mirasy,
Zacznijmy od podstaw. Gratulacje dla @pazdzioch564 za wygranie ...

źródło: comment_E5FKvb410hLRZC9GAb4Wa465RaZ6ePgP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sierra Cosworth na mokrej szutrowej drodze bez żadnych wspomagań. Dojechanie do mety na pierwszym miejscu oblewam szampanem( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dirtrally #simracing
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy wy też jesteście o 1-2 sekundy na okrążeniu szybsi niż komputer na very hard? bo to śmieszne, że nie znając torów mogę na najtrudniejszym poziomie tak miażdżyć przeciwników.
  • Odpowiedz
Czołem Mircy,
Zaczynamy kolejną, tym razem sierpniową ligę Dirt Rally. Póki @ckbucu nie znajdzie czasu na prowadzenie imprezy, zajmę się tym ja. Gratulacje dla zwycięzcy lipcowych zmagań, MagicPotato ( @ZmutowanaFrytkownica?) i triumfatora ostatniego rajdu, czyli @DrQ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Zasady te same co zwykle: 1 event, 12 OSów, układ odcinków: krótki, krótki, długi. Strefy serwisowe pozostają również
DrQ - Czołem Mircy,
Zaczynamy kolejną, tym razem sierpniową ligę Dirt Rally. Póki @c...

źródło: comment_0yjAi0MXsuWjrLHTYRYg7sdEBiqprVOR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crystalish: Wygrałem ostatni rajd jadąc Stratosem bez wspomagaczy i przy 900 stopniach obrotu kierownicy. Jasne, ktoś z ABSem i kontrolą trakcji będzie miał łatwiej, ale to tylko zabawa.
@rentonB: LINK
  • Odpowiedz
@yeloneck: No tutaj poszli w stronę symulacji, ale do RBR brakuje jeszcze. W każdym bądź razie ja nie żałuję ani złotówki, bo przynosi sporo frajdy, zwłaszcza jak można pośmigać takimi wozami jak to niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pazdzioch564 - @yeloneck: No tutaj poszli w stronę symulacji, ale do RBR brakuje jesz...
  • Odpowiedz
Dzisiejszy Daily Stage dopiero się zaczął, więc jeszcze pół świata mnie prześcignie, ale i tak jest dobrze (). Byłem ostatnio na kursie doszkalającym i udało mi się przenieść nowo nabytą umiejętność wchodzenia w zakręty samochodem przednionapędowym z rzeczywistości do Dirta.
#dirtrally
DrQ - Dzisiejszy Daily Stage dopiero się zaczął, więc jeszcze pół świata mnie prześci...

źródło: comment_Wz7hf33vyhvekLf1GRKIbX52CRVqXgI3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 dluzsze odcinki, 3x dnf, pare ragequitow zeby "poprawic ustawienia kierownicy", ale jak udalo mi sie w koncu dojechac z beznadziejnym czasem robiac dobrze pare wirazy na recznym - bezcenne :D moja uspiona w czasach cmr 2.0 na psxa rajdowa dusza powrocila do zycia ze zdwojona sila.

#dirtrally
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupilem to #dirtrally w koncu, lepiej zeby sie okazalo dobre :D jako weteran wszystkich starych colinow od czasow psx mam nadzieje cofnac sie w czasie, ale nie torturowac oczu grafika z cmr ;)

Swoja droga, gra ktos na padzie? Mam nienajgorsza kierownice, ale jednak jakies kanapowe sesje tez by sie przydaly - dysponuje tym od x360, jak sa jakies problemy to prosze o ostrzezenie ;)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@aryss: pierwszy odcinek dnf, ale i tak poszlo mi duzo lepiej niz myslalem, wypadlem powaznie moze z 5 razy :D musze sie zsynchronizowac z pilotem. Atakuje drugi odcinek w miare powoli z zamiarem dojechania. Co do samej kierownicy jest spoko, ale jak bym wiedzial ile bede na niej gral to pewnie bym nie kupil, a zakup byl impulsywny bo trafilem akurat promocje w saturnie po drodze do domu ;) moze
  • Odpowiedz
Kurde debiut w lidze skonczyl sie na 1szym odcinku piznieciem w drzewo :D swoja droga dobry ogien te kitcary :D musze jescze troche sie przyzwyczaic ;) Tak w ogole to czym jezdzicie kariere? Ja na chyba clubmanie (3ci etap?) escortem MK2 ukonczylem GB na 2gim a niemcy na 1szym miejscu w generalce (i to manual z H-pattern shifter) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dirtrally #dirtleague
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach