@Bialy_Mis: gościu wspomniał coś o character packu w 2017, czyli na nasze DLC - płącisz za dodatkowy content zamiast po staremu wypuścić dodatek i postać tam dokleić (jak z crusaiderem, z LoD w d2)
@ONGHi: Jak w telezakupach xD "Jeśli zadzwonisz w tej chwili: In addition to unlocking the Necromancer as a playable character, players will also receive an in-game pet, two additional character slots, two additional stash tabs (on PC), a portrait frame, pennant, banner, and banner sigil."
Blizz po wyruchaniu całej sagi tworząc D3 teraz każe sobie płacić za DLC, postać bez dodatków xDDDDDDDD
#diablo3