@Bela022:
Gdybym był z Trolunia,to już dawno bym był na bramie ZK i się wpisał na widzenie,żeby wywiad przeprowadzić,jaką zbieraninę wyłapał.
I czy będzie szybko do wyjścia,czy raczej nie :/
Pewnie napaść na ratownika,wywalenie lufy przed kurierką i te "inne przestępstwa"
  • Odpowiedz
#danielmagical

Widzę, ze grubo sie działo jak siedziałem w kolchozie ...

Szczanie, rzyganie, picie szczochow i akrobatyka, a jak człowiek wraca z kolchozu, to stream off( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#danielmagical nie chce nic mowic ale mam nadzieje, ze tamten wyniosl cale alko co do mililitra mariunkowi.Nalezy mu sie taki gosc codziennie, ktory wszyetko wyniesie niewdziecznikowi.Bardzo dobrze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach