Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@Arcyksienciuniu: 1,9, a nie 2 XD
- 1
#csgolounge
#csgo
#csgotrade
gdzie o----c skiny(nóż) za real kase na g2a czy na opskins lepiej? a moze jakas inna stronke znacie ?
#csgo
#csgotrade
gdzie o----c skiny(nóż) za real kase na g2a czy na opskins lepiej? a moze jakas inna stronke znacie ?
- 21
- 1
Jeszcze ten avatar gimbusiarski j--------e...
- 1
Wymienię klucze WildFire na jakiekolwiek inne klucze do skrzyń.
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=123135978&token=wjOowXZn
#csgo #csgotrade
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=123135978&token=wjOowXZn
#csgo #csgotrade
stan FT, sprzedam za 60 kluczyków, 10€ taniej niż rynek
#csgotrade
#csgotrade
źródło: comment_FQFu5rXJ2aK7IJldeYpi2dfDVdrWfbiQ.jpg
Pobierz- 0
@Wysztiglowany: tzn mam takie, ale chodziło mi o taką z ciemniejszy tłem
- 1
@Wirtuoz: trzeba strzelić w niebo/słońce
- 1
- 1
Mireczki
Mam oto taką kose : Nóż z hakiem (★) | Ultrafiolet Przetestowana w boju
Chce się wymienić na inną kose lub jakieś skiny
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=121309438&token=VqXOfimC
#csgotrade #csgolounge
Mam oto taką kose : Nóż z hakiem (★) | Ultrafiolet Przetestowana w boju
Chce się wymienić na inną kose lub jakieś skiny
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=121309438&token=VqXOfimC
#csgotrade #csgolounge
źródło: comment_ZBcvPNBxUdfQTdLC9WxfXufP2XsxxSFF.jpg
Pobierz- 0
@Borsuk_Miodowy Co proponujesz w zamian ?
@DamianFH: Mam guta slaughter FN z diamentem i myslalem, zeby go obrocic na tansza kose + jakies skiny z profitem.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 2
- 1
#csgo #csgotrade #csgolounge
Mirki, od kilku dniu nachalnie piszę do mnie jakiś gość i proponuję wymianę za moje USP Krwawy Tygrys (z jakimiś naklejkami z koloni 2014) warte około 70 centów w zamian za USP Orion warte około 8euro, kiedy odmówiłem zaproponował, że da mi je w zamian za jakieś 2 czy 3 naklejki warte w sumie z 2 euro, co o tym sądzicie ?
Mirki, od kilku dniu nachalnie piszę do mnie jakiś gość i proponuję wymianę za moje USP Krwawy Tygrys (z jakimiś naklejkami z koloni 2014) warte około 70 centów w zamian za USP Orion warte około 8euro, kiedy odmówiłem zaproponował, że da mi je w zamian za jakieś 2 czy 3 naklejki warte w sumie z 2 euro, co o tym sądzicie ?
- 2
@JohnyMlgPlayerS: Ale to typ proponuje @mrg0: Oriona, a krwawy tygrys jest jego
- 1
Czy warto już sprzedawać skrzynkę cobble (39euro)? Jak będzie najprawdopodobniej wyglądała cena tej skrzynki po następnym DreamHacku w Malmo?
#januszerynkusteam #csgo #csgotrade
#januszerynkusteam #csgo #csgotrade
źródło: comment_2DqzjYwaUeCS5IYUq5XmjWFMB1Lhuu6I.jpg
Pobierz- 1
- 0
@lazerovsky: Tak
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Chodziło mi o maksimum 7,30zł za jeden ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
- 1

























#csgotrade