#mecz gdyby nie to, że graliśmy w przewadze, to byśmy przegrali. Maksymalnie przepchnięty mecz + oszukane Koeln. Kolejne 3p i tyle dobrego #bvb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz brakuje jakości i większej kadry. Porażka przez głupie błędy i kończymy ten nudny i słaby sezon. Gratki dla Bayernu, za kolejnego mistrza #bvb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach