#mecz w 1/16 Atalanta/Bayer Leverkusen, dawać Leverkusen, a w 1/8 Arsenal/Bayern Monachium, dawać Arsenal. Naprawdę ciężko to widzę #bvb
Tottenham natomiast w 1/8 kogoś z czwórki Galasaray/Brugge/Juve/Atletico, oby uniknąć ostatniej 2 #tottenham
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Tottenham zagrał jeden z lepszych meczów w całym sezonie i zasłużenie wygrał. Borussia zagrała jeden z gorszych meczów w sezonie i zasłużenie przegrała. Miało być na odwrót, ale tak to jest, jak się kibicuję "wybitnym" drużynom ( ͡º ͜ʖ͡º). Frank zostaję i Kovac też, co za tragiczne czasy #tottenham #bvb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach