Czy w tych żółtych osłonach na końcu wysepek bramek autostradowych są jakieś urządzenia rozpruwające opony?
#autostrada #autostrady #bramkiplatnicze #idiotazakierownica
#autostrada #autostrady #bramkiplatnicze #idiotazakierownica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: Bez tytułu
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Tym razem udało mi się przetrwać tą fazę i dotarłem do momentu, że w przypływie szczęście może udałoby się cokolwiek na tym zarobić. Czy tak się stanie? Na 95% nie, jestem świadomy że szanse mam nikłe,