Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 1
@zojmers: Czasem działa tymczasowo. Mając ten sam problem trochę przeszukałem fora hots odnośnie tego problemu i on czasem wraca a zależny jest od nie wiadomo czego nie ma jednej metody na to. Jeśli powróci spróbuj poszukać wątku o agencie pobierania do bnetu. Czasem pomaga wywalenie też tego procesu z menadżera zadań.
- 1
@McLukas: Na razie pobiera mi się ładnie, ale dziekuję za poradę, bede pamietał. Najlepszym sposobem, to by było przenieść wszystko wpizdu na steam, tam zawsze pobiera się bez problemów, ale niestety to niemożliwe.
- 3
Działa Wam battle.net? Próbuję zalogować się na 2 przeglądarkach i kupa. Jak chcę wejść w ustawienia profilu lub pobrać clienta to nie ładuje kolejnych stron. #battlenet #heroesofthestorm #blizzard
- 5
- 1
@Hiisi: si
- 2
#blizzard #battlenet mam problem, nie mogę zalogować się na swoje konto, pamietam login i pass, pytanie i odpowiedz pomocniczą, mialem przypisany authenticator, ALE na starym telefonie, którego już dawno nie mam i nie korzystalem z bneta, teraz gdy potrzebuję prosi oczywiscie o kod z authenticatora, co począć?
- 1
@mamorupzdjencie: Xenomeratho 12:27:46
Witam
Tyo 12:27:38
Witam, mam problem, nie mogę zalogować się na swoje konto, pamietam login i hasło, pytanie i odpowiedz pomocniczą, mialem przypisany authenticator, ALE na starym telefonie, którego już dawno nie mam i nie korzystalem z bneta, teraz gdy potrzebuję prosi oczywiscie o kod z authenticatora, co począć?
Xenomeratho 12:28:37
Gotowe.
Witam
Tyo 12:27:38
Witam, mam problem, nie mogę zalogować się na swoje konto, pamietam login i hasło, pytanie i odpowiedz pomocniczą, mialem przypisany authenticator, ALE na starym telefonie, którego już dawno nie mam i nie korzystalem z bneta, teraz gdy potrzebuję prosi oczywiscie o kod z authenticatora, co począć?
Xenomeratho 12:28:37
Gotowe.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 2
Da się jakoś kupić piniondze na battle.necie przez PSC? Może być też przez jakąś stronę (ale nie g2a, tam mozna tylko dla regionu US).
#pytanie #blizzard #paysafecard #battlenet
#pytanie #blizzard #paysafecard #battlenet
@xbartek102: zawsze możesz logować się manualnie odpalając wow.exe
- 0
@dodzik: wiem, ale wtedy zatrzymywalo sie na success, stronka eu.battle.net/pl tez mi nie chodzila, ale juz wszystko dziala ;)
Sprzedam konto #battlenet z #diablo3 + #reaperofsouls Jestem skłonny puścić je w naprawdę okazyjnej cenie.
Może licytację zrób? :D
@Ryzy_Wuj:
@Ryzy_Wuj:
- 1
@Coreman: @michal1358: Diablo 3 ~100 zł i Ros ~80 zł nowe. Sprzedam za 100 całe konto. Może mniej.
- 4
Mirki dodawajcie i podawajcie swoje bettletagi #battlenet #wow #worldofwarcraft #heroesofthestorm #hearthstone
Mój: Bobik#2664
Mój: Bobik#2664
Wpisujcie miasta: Gdańsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bobikkv7: Striker#2286 jakbyś chciał pograć w hearthstone
- 3
#diablo2 #battlenet #pcmasterrace
Gra ktoś jeszcze w klasyka? Czy serwery puste?
Bo myślałem aby kupić :)
Gra ktoś jeszcze w klasyka? Czy serwery puste?
Bo myślałem aby kupić :)
@Rodriquez88: to akurat pasuje do serii "każdy zna kogoś kto.." ;)
- 1
@piokom123: mi to nie było dane... małe mieszkanie i komp dzielony z bratem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam jakiś problem z klientem Battlenet, za cholerę nie widać powiadomień (na dwóch różnych kompach), spotkał się ktoś z czymś takim i zna jakieś rozwiązanie?
#hearthstone #starcraft2 #battlenet
#hearthstone #starcraft2 #battlenet
źródło: comment_E0sPwsgQT2WF9Twsnok5ff4EoJeyrDjs.jpg
Pobierz@rzeznikmocy: To samo mam u siebie. Jest problem z polskim klientem.
Chciałem sobie pograć na classicu w Diablo II, bez tych wszystkich słów runicznych itp. Jedyne osoby chcące wspólnie przemierzać świat sanktuarium to boty ;_;
Diablo II RIP.
#diablo2 #diablo #battlenet #smuteczek #smutnazaba
Diablo II RIP.
#diablo2 #diablo #battlenet #smuteczek #smutnazaba
źródło: comment_RelREZEUljP5MidlPPY01EFRgAMcYOtG.jpg
Pobierz- 4
@dybligliniaczek: "TY TYLKO PRZY TYM KOMPUTERZE SIEDZISZ, WZIĄŁBYŚ SIĘ ZA COŚ NORMALNEGO"
- 4
@Molu: No serio, serwery EU kompletnie puste, gram na amerykańskich.
- 1
@Saliwan: szukajcie a znajdziecie
Panowie ile trwa odłączenie tokena z konta #battlenet przez support? Zrobiłem wipe w telefonie i szlag go trafił.
#blizzard #diablo3 #wow #worldofwarcraft
#blizzard #diablo3 #wow #worldofwarcraft
- 0
@paragrafik: no niestety nie miałem. Ale udało się to załatwić od ręki przez live chat. Świetny support!
@Terem: Przypisz sobie numer bo jest dobra sprawa gdy np nagle ktoś z innego kompa się zaloguje albo będzie próbował coś zmienić (hasło/maila) to od razu dostajesz powiadomienie. A co do supportu to pierwsza klasa ale w sumie czego można się spodziewać jak się płaci im taką kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy każdy ma w Heroes of the Storm w kliencie battle.net dostepną opcje 'instaluj' ? Czy jakoś się dostałem do bety nawet nie wiedząc o tym?
#heroesofthestorm #battlenet wolam #hearthstone bo wy tez mozecie sprawdzic
#heroesofthestorm #battlenet wolam #hearthstone bo wy tez mozecie sprawdzic
@glosnik: a wysyłali już maile do tych, którzy się dostali?
@duskhorizon: wiem tylko, że silnik jest ponoć ze StarCrafta II, więc jak Ci chodzi Starcraft, to HotS też pójdzie :p
- 3
@mrparaolympia: spróbuj wklepać cd-keye do battle.netu
- 1




















#gry #blizzard #battlenet
@lmao: Ej, ale w---------j....
Komentarz usunięty przez autora Wpisu