Jak żem smutnął, w battlefieldach zawsze lubiłem to poczucie postępu w grze prze odblokowywanie celowników,uchwytów,większych magazynków a na początku XX raczej nie poodblokowuję sobię tego za dużo. Pozostaję nadzieja że gameplay będzie przyjemny i nie będzie odstawać zabardzo od tego do czego przywykłem w 3 czy 4.

#gry #battlefield #battlefield3 #battlefield4 #battlefield1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dotyk_Proboszcza: ja tak samo. A gram od 1942 ;) Jedyny BF w którego nie zagrałem i nigdy nie zagram to Hardline. To jest taka porażka, że aż szkoda gadać. BF3 i 4 swoje wady ma, ale i tak dają mi sporo radości ;]
  • Odpowiedz
Trochę pózno ale co tam, jutro prezentują nowego Battlefielda i mam tylko nadzieję że nie będzie to uwielbiany przez wszystkich okres II WŚ. W sztrzelankach multiplayerowych nigdy nie lubiłem cofania sie do czasów drugiej wojny, ale też, a nawet bardziej nie znoszę tego całego futuryzmu który aktualnie się o--------a w CoDzie.

#gry #battlefield #battlefield4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki od #battlefield4 i #battlefield, mam Battlefielfa 4 z Origina, kupionego jeszcze w Polsce. Chcę sobie pograć, ale tym razem w wersji angielskiej. Poczytałem, że niby wystarczy zmienić język Origina na angielski i cacy. Ale niestety, do wyboru mam wtedy tylko PL i RU. Co robić? Mirko pomusz!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jejfan1: no to właśnie napisałem, że do pobrania mam tylko polski i ruski. Jest niby w internetach stronka, która pokazuje jak to zmienić, ale linki do wszelkich plików już tam powygasały i tyle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vomalio: dawaj na "yebaka" zajedwabiście się tam gra, przynajmniej admini tam pilnuja serwera nie to co gdzie indziej, nie ma czegos takiego że za przekleństwo kick/slay (lol). Normalny serwer bez głupich zasad.
  • Odpowiedz
Miraski HELP bo już nie daję rady :( Laptop Y510 SLI GF 755M
Gdy wł SLI to po jakimś czasie w BF4 wywala mi błąd, laptop już był na gwarancji "naprawa obwodu pamięci" i tyle napisane.
Sterowniki najnowsze :(
Laptop na podkładce Cooler Master U2 6x wentylatorów.
i7 16GB ram
Na jednej karcie działa spoko ale lepiej na SLI :(, ponoć downclock ? pomaga ale "próbowałem" nie wiem czy dobrze to robiłem
Fin4l - Miraski HELP bo już nie daję rady :( Laptop Y510 SLI GF 755M
Gdy wł SLI to p...

źródło: comment_c1LxsWF5CrHAUZSJdPNMc1DpLLI0chmj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie znajde IP serwera na battlelogu ? Kiedyś jak się wchodziło na pełną stronę serwera to było pokazane, teraz nie mogę znaleźć.
#bf4 #battlefield4
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema
Mam takie pytanie z racji tego że jestem graczem i poszukuje najlepszych rozwiązań nachodzi mnie pytanie czy jest jakaś opcja żeby ominąć węzły na których gubie pakiety?
Ogólnie internet działa mega niskie pingi transfer idealny ale jeśli mowa o graniu na serwerach niemieckich są straty pakietów i to nie na infrastrukturze providera tylko już na węzłach bliżej serwera gry .Zastanawiam się czy może jakiś dobry router/modem mógłby coś pomóc ale nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toxek: vpn/ proxy możesz sam postawawić na vpsie/ dedyku, dzięki temu będziesz maił większy wybór providerów i może uda się znaleźć coś odpowiedniego
  • Odpowiedz