Class 66 przewoźnika Freightliner PL manewruje po stacji Baborów.

Stacja Baborów leży na linii kolejowej nr 177 Racibórz – Pietrowice Głubczyckie. Ruch pasażerski został na niej zawieszony w 2000 r. Przez lata miejsce to niszczało, aż w końcu 10 lat temu zaczęło być wykorzystywane przez firmy związane z rolnictwem. Jak pierwszy jeździł tam chyba Ecco Rail. W tej chwili swoją bocznicę ma firma Agrol Matejka, która handluje zbożem. Jakiś czas temu wyburzono
choochoomotherfucker - Class 66 przewoźnika Freightliner PL manewruje po stacji Babor...

źródło: stacjababorow1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbożowy Gagar na stacji Baborów oraz na dole przejeżdżający przez okolice dawnej Lokomotywowni w Raciborzu w stronę stacji głównej.

Swoją drogą Baborów jedno z nielicznych miejsc gdzie masowo przeładowuje się zboże na kolej. Jest to też przywrócony towarowo do życia fragment linii nr 177 (Racibórz - Krnov)

#slask #raciborz #opolskie #baborow #kolej #pociagi
sylwke3100 - Zbożowy Gagar na stacji Baborów oraz na dole przejeżdżający przez okolic...

źródło: temp_file6680489476193900639

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach