Skończy flirtować z dziennikarką, rozda trochę autografów i przyjdzie. Dostał nieco atencji w prawdziwym życiu, to zeszliśmy trochę na drugi plan. #axeliocontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kevinspacey
- 9

japer
via Android- 2
@kevinspacey: ale z niego flirciarz. Najpierw jennavain teraz dziennikarka :>
#axeliocontent
Nie wydaje wam sie, ze caly ten wystep jest troche naciagany. Kto najwiecej zyska na tym calym zamieszaniu? Tusk i TVN, jak dla mnie mamy tutaj leminga, ktory poswiecil sie w imie trwania PO przy korycie.
Nie wydaje wam sie, ze caly ten wystep jest troche naciagany. Kto najwiecej zyska na tym calym zamieszaniu? Tusk i TVN, jak dla mnie mamy tutaj leminga, ktory poswiecil sie w imie trwania PO przy korycie.
@miki4ever: on jest trochę inny, eufemistycznie
- 7
Axelio lewackim agentem lub jest zastraszany przez służby :D
http://www.wykop.pl/link/1606567/kim-jest-axelio-zarzuty-juz-sa-wyborcza-na-tropie/16608859/#comment-16608669
#axeliocontent #shitwykopsays #neuropa
http://www.wykop.pl/link/1606567/kim-jest-axelio-zarzuty-juz-sa-wyborcza-na-tropie/16608859/#comment-16608669
#axeliocontent #shitwykopsays #neuropa
- 11
@Farrahan: nie wiem co on ćpie, ale na pewno za dużo. #piesharrycontent
@kingsun: ale co to za życie poza kuchnią? :)
Teraz to @Axelio kłamie #axeliocontent
@ibeafraidi: 15:10, nadal kłamie.
- 10

- 1
Już mi się pieprzy w głowie od tego Axelio.
W radiu mówią "Za 2 minuty piętnasta czas na" i moja głowa dodała "oświadczenie Axelio..."
#axeliocontent
W radiu mówią "Za 2 minuty piętnasta czas na" i moja głowa dodała "oświadczenie Axelio..."
#axeliocontent
wypuścili już z dołka tego @axelio ? #axeliocontent
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@zepsutyzachod: kliknij w te dwa linki co zrobiłes
#axeliocontent Jeżeli on dostanie wyrok to już będzie normalnie karany? Problemy z pracą, z paszporte, wizami itd? #pytamboniewiem
@ElCazador: on pytal o status karanego, jezeli przestestwo to bedzie posiadal status karanego i okres wymazania/zatarcia statusu z KRK wynosi pare lat, a jezeli wykroczenie to statusu karany posiadal nie bedzie
- 5
- 2
@czcigodna_maupa: urlop ma i już drzemki robi o 16. :<
- 1
Teraz całe mirko, co ja mówię, cały wykop, cały kraj czeka na oświadczenie Axelio xD
Tyle atencji ;__:
#axeliocontent
Tyle atencji ;__:
#axeliocontent
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@fenomenalnie_miotam: Przecież go nie pobił, więc srogo to nie powinien beknąć. Myślę, że grzywna kilkanaście kafli golda by było dobre.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@courso: Japonki też są fajne :3
- 2
nawet moi dziadkowie gadają teraz o axelio, a to dlatego, że nawet w fakcie o nim pisali xD
#axeliocontent
#axeliocontent
- 3
Teraz to jesteście takie wykopowe śmieszki, nabijacie się z #axeliocontent, ale jak chcieliśmy go wysłać na Eurowizję, to niewielu poparło :(
http://www.wykop.pl/wpis/562313/wysylamy-axelio-na-eurowizje-2013-do-sztokholmu-kt/
http://www.wykop.pl/wpis/562313/wysylamy-axelio-na-eurowizje-2013-do-sztokholmu-kt/
konto usunięte via Android
- 2
Korwin się odwrócił od Axelio ale dziś udzieli kilka wywiadów i wróci z podkulonym ogonem xD #axeliocontent





















