#axeliocontent

Nie wydaje wam sie, ze caly ten wystep jest troche naciagany. Kto najwiecej zyska na tym calym zamieszaniu? Tusk i TVN, jak dla mnie mamy tutaj leminga, ktory poswiecil sie w imie trwania PO przy korycie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElCazador: on pytal o status karanego, jezeli przestestwo to bedzie posiadal status karanego i okres wymazania/zatarcia statusu z KRK wynosi pare lat, a jezeli wykroczenie to statusu karany posiadal nie bedzie
  • Odpowiedz