Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kbryla
- 26

Methelin
- 3
@kbryla: Ma niewidzalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

M1PH6_5
- 1
@kbryla: Ma, jestem przekonany
- 1
Pierwsze wrażenia z wiosennego sezonu.
BNA- całkiem udana, ale typowa produkcja Triggera. Bohaterkę Little Witch Academia strącono z miotły i doklejono uszy. Jest ten komediowy klimacik co w LTA czy Kill la Kill. Ocena: 7/10.
Appare-Ranman - na początku przymuszałem się, ale odcinek zleciał bardzo szybko. Dwójka bohaterów - ekscentryczny konstruktor i gryzipiórek lądują w Ameryce i biorą udział w wyścigu. Taki trochę hip-hopowy Samurai Champloo skrzyżowany z Redline. Ocena: 6/10.
Tower of God
BNA- całkiem udana, ale typowa produkcja Triggera. Bohaterkę Little Witch Academia strącono z miotły i doklejono uszy. Jest ten komediowy klimacik co w LTA czy Kill la Kill. Ocena: 7/10.
Appare-Ranman - na początku przymuszałem się, ale odcinek zleciał bardzo szybko. Dwójka bohaterów - ekscentryczny konstruktor i gryzipiórek lądują w Ameryce i biorą udział w wyścigu. Taki trochę hip-hopowy Samurai Champloo skrzyżowany z Redline. Ocena: 6/10.
Tower of God
@Logytaze: potencjalne aots - kakushigoto, nami yo kiitekure, fugou keiji
Premiera 3 sezonu Oregairu ma być opóźniona i nie wiadomo kiedy wyjdzie.
https://myanimelist.net/anime/39547/Yahari_Ore_no_Seishun_Love_Comedy_wa_Machigatteiru_Kan
#animedyskusja #anime #oregairu #yahariorenoseishunlovecomedywamachigatteiru
https://myanimelist.net/anime/39547/Yahari_Ore_no_Seishun_Love_Comedy_wa_Machigatteiru_Kan
#animedyskusja #anime #oregairu #yahariorenoseishunlovecomedywamachigatteiru
- 2
Crunchyroll wypuścił wszystkie odcinki Jashin-chan s2 od razu #anime #animedyskusja
konto usunięte via Android
- 1
@bastek66 Wiadomo, łapię
- 2
@nosacz_ninja: 30 ziko miesięcznie płacę. Ewentualnie możesz przycebulić kupując subskrypcję na 3 miesiące, lub rok.
- 9
#anime #animedyskusja
Roujin Z
Japonia ma spory problem ze starzejącym się społeczeństwem. Brakuje opiekunek dla starych ludzi, a ich pensje niebotycznie rosną. Mądre głowy w ministerstwie wpadły na pomysł stworzenia w pełni zautomatyzowanych łóżek do opieki nad seniorami. Tak się składa, że do programu pilotażowego został zakwalifikowany pewien starszy pan w stanie prawie już wegetatywnym, którym dotychczas opiekowała się Haruko, młoda studentka szkoły pielęgniarskiej. I choć jego rodzina
Roujin Z
Japonia ma spory problem ze starzejącym się społeczeństwem. Brakuje opiekunek dla starych ludzi, a ich pensje niebotycznie rosną. Mądre głowy w ministerstwie wpadły na pomysł stworzenia w pełni zautomatyzowanych łóżek do opieki nad seniorami. Tak się składa, że do programu pilotażowego został zakwalifikowany pewien starszy pan w stanie prawie już wegetatywnym, którym dotychczas opiekowała się Haruko, młoda studentka szkoły pielęgniarskiej. I choć jego rodzina
źródło: comment_15862089193KfZkGDpsPR4VSnPbP8Lr8.jpg
Pobierz#animedyskusja
Witam i o zdrowie pytam.
Dziś o Ascendace of a bookworm, honzuki coś tam coś tam a konkretniej o sztuce pisarskiej czyli nie o czym tylko jak.
Jaki jest pierwszy i podstawowy obowiązek fikcji?
Wiarygodność! Świata, postaci i tak dalej.
Dziewczyna umiera i odradza się w innym świecie (czytajcie dalej, wiem isekajec) jako mała dziewczynka, poznaję swoją nową rodzinę a jej największym marzeniem jest dobranie się do książek. Wyjątkowo banalne? No niby tak ale
Witam i o zdrowie pytam.
Dziś o Ascendace of a bookworm, honzuki coś tam coś tam a konkretniej o sztuce pisarskiej czyli nie o czym tylko jak.
Jaki jest pierwszy i podstawowy obowiązek fikcji?
Wiarygodność! Świata, postaci i tak dalej.
Dziewczyna umiera i odradza się w innym świecie (czytajcie dalej, wiem isekajec) jako mała dziewczynka, poznaję swoją nową rodzinę a jej największym marzeniem jest dobranie się do książek. Wyjątkowo banalne? No niby tak ale
- 2
@LegionPL:
Moim zdaniem najważniejszy aspekt każdej serii. Żaden tytuł, który nie urzeknie mnie postaciami, nigdy mnie nie zachwyci, będzie co najwyżej dobry (no chyba, że mamy nietypową konstrukcję fabuły, bez przykuwania większej uwagi do nich) A fajne postacie, do których można poczuć nić sympatii, potrafią mocno wyciągnąć za uszy tytuł przeciętny.
A sama akcja będzie miała dla nas znaczeniem jeśli znaczenie będzie miał dla nas los bohaterów
Moim zdaniem najważniejszy aspekt każdej serii. Żaden tytuł, który nie urzeknie mnie postaciami, nigdy mnie nie zachwyci, będzie co najwyżej dobry (no chyba, że mamy nietypową konstrukcję fabuły, bez przykuwania większej uwagi do nich) A fajne postacie, do których można poczuć nić sympatii, potrafią mocno wyciągnąć za uszy tytuł przeciętny.
- 1
@kinasato Przekonałem się o tym w ten bardziej bolesny sposób, wyobraź sobie kosmiczny okręt wojenny, scenariusz końca świata. W obsadzie mostka mamy z dwóch bohaterów z jakąś tam historią do tego z 5, których znamy ledwie z imienia a do powiedzenia mają tyle co nic i drugie 5 robiące za tło. No i teraz pakujemy okręt w niebezpieczeństwo by zbudować napięcie, szkoda tylko że nie obchodzi nas co się z załogą
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#animedyskusja
Siemaneczko, chce zaprosić do dyskusji o one piece ;) mam kilka pytań :
1. Jakie filmy polecacie obejrzałem w sumie tylko jeden---- One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai
2.skonczyłem oglądać anime na końcu arcu dressrosa, czy coś się zmieniło ? To znaczy mnie męczyło, że było mało treści mangi na odc ( bodajże chapter) no i grafika ... Mi się średnio podobała i
Siemaneczko, chce zaprosić do dyskusji o one piece ;) mam kilka pytań :
1. Jakie filmy polecacie obejrzałem w sumie tylko jeden---- One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai
2.skonczyłem oglądać anime na końcu arcu dressrosa, czy coś się zmieniło ? To znaczy mnie męczyło, że było mało treści mangi na odc ( bodajże chapter) no i grafika ... Mi się średnio podobała i
- 2
@Kaiborr ten trening to chodzi ci o tą walkę z mangi w więzieniu ? Kiedy dziadek go uczył tej jakiej techniki z wano ( już mi z głowy wyleciało) jeśli ci i to chodziło to tak średnio xd bo w sumie wcześniej to go kaido zmiotł
- 2
@Kaiborr hehehe xd sorki wiele ci nie zaspoilerowałem są inne rzeczy, dużo ważniejsze, które mógłbym napisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 2
- 1
Z oknem robi się już naprawdę ładnie, jednak posłuchajcie rady leniwca i zostańcie jeszcze w domach. Aby umilić Wam ten trudny czas, przychodzimy z kilkoma świetnymi mangami, za które warto zabrać się w czasie kwarantanny. Na pewno poprawią Wam humor, a może nawet wciągniecie się na dłużej!
I czy ktoś tęsknił za dzieciakami z pewnego sierocińca? Jeżeli tak, to Kajtek przygotował na dzisiaj krótkie podsumowanie 14 tomu The Promised Neverland!
Zapraszamy!
This
I czy ktoś tęsknił za dzieciakami z pewnego sierocińca? Jeżeli tak, to Kajtek przygotował na dzisiaj krótkie podsumowanie 14 tomu The Promised Neverland!
Zapraszamy!
This
źródło: comment_1586113489ZB7ufb1LmQ8BKh03Ydr4EC.jpg
Pobierz- 5

- 2
@tobaccotobacco: A specjalnie uderzam w ten ton, bo spotkałem się z takimi ocenami. Ba, nawet na wykopie widziałem anty-rekomendację ze strony
- 1
- 5
Is this motherfucking Beastars reference? Seiyuu głównego bohatera Yesterday wo Utatte, jest taki sam co Legoshi w Beastars, a główna bohaterka Yesterday ma na imię Haru. Śmiechłem jak to do mnie dotarło. Btw. zapowiadają się z rigczem okruchy, jakbym miał do czegoś porównać, to NHK ni Youkoso.
#animedyskusja #anime
#animedyskusja #anime

- 5
@CralencSeedorf: IMO ten sezon boku no pico no academia był tak słaby, że chyba daruję sobie kolejny.
@MikiBomba: No nie wiem, bardzo mnie zmęczyło te 11 odcinków. Prawie nic się nie działo, postacie nie ewoluowały, fabuła również. No nic, kaplica.
Które anime obejrzeć najpierw?
- Seto no Hanayome 18.6% (8)
- Re:Creators 55.8% (24)
- Karakai Jouzu no Takagi-san 25.6% (11)
@otootooto: też mi pytanie

@Perke: kakegurui to arcygówniane anime, aż mi przykro że padło w tym samym wątku co re:creators. Przynajmniej połowicznie skojarzenie trafne, bo kakegurui to anime dla gimbusów ale re:creators to dojrzałe, inteligentne i nihilistyczne anime dla dojrzałych i inteligentnych odbiorców takich jak ja.
- 4
O JoJo się w końcu pojawił na polskojęzycznej wersji Netflixa i nie trzeba już przełączać.
#animedyskusja #anime #jojosbizarreadventure
#animedyskusja #anime #jojosbizarreadventure
Które jeszcze anime od studia Gonzo polecacie bym obejrzał.Widziałem:Romeo x Juliet,Gankutsuou,Hellsing,Full Metal Panic,NHK ni Youkoso!,Samurai 7,Chrno Crusade,Rosario+Vampire,Trinity Blood,Basilisk,Afro Samurai,Strike Witches,Last Exile,Bokurano,7seeds.
#animedyskusja #anime
#animedyskusja #anime
@Konstanmonopol: Jaschin chan dropkick. Anime na dokładnie tej samej zasadzie.
@Konstanmonopol: zależy o jaki rodzaj podobieństwa chodzi.
https://myanimelist.net/anime/33731/Gabriel_DropOut/userrecs
Umaru - bo Gabriel to w zasadzie taka Umaru
Machikado Mazoku - Shamiko przypomina Satanię
Jashin-chan Dropkick - podobało mi się, polecam
a jak chcesz po prostu anioły i demony, to High School DxD, ale to ecchi
https://myanimelist.net/anime/33731/Gabriel_DropOut/userrecs
Umaru - bo Gabriel to w zasadzie taka Umaru
Machikado Mazoku - Shamiko przypomina Satanię
Jashin-chan Dropkick - podobało mi się, polecam
a jak chcesz po prostu anioły i demony, to High School DxD, ale to ecchi
- 3
Kiedy chcesz się powiesić, żeby wejść do świata amino, ale świat amino przyszedł do ciebie i zastanawiasz się czy aby nie zdechłeś.
#animedyskusja #koronawirus #heheszki
#animedyskusja #koronawirus #heheszki
źródło: comment_1585919856BayXv9Xe1tgLweKoDrzjAs.jpg
Pobierz#animedyskusja siemanko, jako miłośnik starszych anime typu cowboy bebop itd proszę o podesłanie propozycji starszych anime (ALE I NOWSZE ROBIONE W STARYM STYLU, NIE TYLKO Z LAT 80/90), co ważne poniżej wymienię te starsze anime z którymi, miałem już styczność.ps mogą być również filmy
A więc lista anime które już obejrzałem:
1.cowboy bebop
2.trigun
3.akira
4.afro samurai
A więc lista anime które już obejrzałem:
1.cowboy bebop
2.trigun
3.akira
4.afro samurai
@Perke: re:creators
@tobaccotobacco: * unsheathes necessary reading list *






















