Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze wrażenia z wiosennego sezonu.

BNA- całkiem udana, ale typowa produkcja Triggera. Bohaterkę Little Witch Academia strącono z miotły i doklejono uszy. Jest ten komediowy klimacik co w LTA czy Kill la Kill. Ocena: 7/10.
Appare-Ranman - na początku przymuszałem się, ale odcinek zleciał bardzo szybko. Dwójka bohaterów - ekscentryczny konstruktor i gryzipiórek lądują w Ameryce i biorą udział w wyścigu. Taki trochę hip-hopowy Samurai Champloo skrzyżowany z Redline. Ocena: 6/10.
Tower of God
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mishek: No cóż w Japonii na razie jest ~4000 przypadków co jest bardzo małym odsetkiem w 120mln państwie jeszcze z tak wielkimi miastami, ale to przez takie właśnie przerwami w pracy, które skutkują odsuwami w produkcji mni. Anime.
  • Odpowiedz
#anime #animedyskusja

Roujin Z

Japonia ma spory problem ze starzejącym się społeczeństwem. Brakuje opiekunek dla starych ludzi, a ich pensje niebotycznie rosną. Mądre głowy w ministerstwie wpadły na pomysł stworzenia w pełni zautomatyzowanych łóżek do opieki nad seniorami. Tak się składa, że do programu pilotażowego został zakwalifikowany pewien starszy pan w stanie prawie już wegetatywnym, którym dotychczas opiekowała się Haruko, młoda studentka szkoły pielęgniarskiej. I choć jego rodzina
kinasato - #anime #animedyskusja 

Roujin Z 

Japonia ma spory problem ze starzej...

źródło: comment_15862089193KfZkGDpsPR4VSnPbP8Lr8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#animedyskusja
Witam i o zdrowie pytam.
Dziś o Ascendace of a bookworm, honzuki coś tam coś tam a konkretniej o sztuce pisarskiej czyli nie o czym tylko jak.
Jaki jest pierwszy i podstawowy obowiązek fikcji?
Wiarygodność! Świata, postaci i tak dalej.
Dziewczyna umiera i odradza się w innym świecie (czytajcie dalej, wiem isekajec) jako mała dziewczynka, poznaję swoją nową rodzinę a jej największym marzeniem jest dobranie się do książek. Wyjątkowo banalne? No niby tak ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LegionPL:

A sama akcja będzie miała dla nas znaczeniem jeśli znaczenie będzie miał dla nas los bohaterów


Moim zdaniem najważniejszy aspekt każdej serii. Żaden tytuł, który nie urzeknie mnie postaciami, nigdy mnie nie zachwyci, będzie co najwyżej dobry (no chyba, że mamy nietypową konstrukcję fabuły, bez przykuwania większej uwagi do nich) A fajne postacie, do których można poczuć nić sympatii, potrafią mocno wyciągnąć za uszy tytuł przeciętny.
  • Odpowiedz
  • 1
@kinasato Przekonałem się o tym w ten bardziej bolesny sposób, wyobraź sobie kosmiczny okręt wojenny, scenariusz końca świata. W obsadzie mostka mamy z dwóch bohaterów z jakąś tam historią do tego z 5, których znamy ledwie z imienia a do powiedzenia mają tyle co nic i drugie 5 robiące za tło. No i teraz pakujemy okręt w niebezpieczeństwo by zbudować napięcie, szkoda tylko że nie obchodzi nas co się z załogą
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
#animedyskusja
Siemaneczko, chce zaprosić do dyskusji o one piece ;) mam kilka pytań :
1. Jakie filmy polecacie obejrzałem w sumie tylko jeden---- One Piece 3D2Y: Ace no shi wo Koete! Luffy Nakama Tono Chikai
2.skonczyłem oglądać anime na końcu arcu dressrosa, czy coś się zmieniło ? To znaczy mnie męczyło, że było mało treści mangi na odc ( bodajże chapter) no i grafika ... Mi się średnio podobała i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Kaiborr ten trening to chodzi ci o tą walkę z mangi w więzieniu ? Kiedy dziadek go uczył tej jakiej techniki z wano ( już mi z głowy wyleciało) jeśli ci i to chodziło to tak średnio xd bo w sumie wcześniej to go kaido zmiotł
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kaiborr hehehe xd sorki wiele ci nie zaspoilerowałem są inne rzeczy, dużo ważniejsze, które mógłbym napisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Z oknem robi się już naprawdę ładnie, jednak posłuchajcie rady leniwca i zostańcie jeszcze w domach. Aby umilić Wam ten trudny czas, przychodzimy z kilkoma świetnymi mangami, za które warto zabrać się w czasie kwarantanny. Na pewno poprawią Wam humor, a może nawet wciągniecie się na dłużej!

I czy ktoś tęsknił za dzieciakami z pewnego sierocińca? Jeżeli tak, to Kajtek przygotował na dzisiaj krótkie podsumowanie 14 tomu The Promised Neverland!

Zapraszamy!

This
szogu3 - Z oknem robi się już naprawdę ładnie, jednak posłuchajcie rady leniwca i zos...

źródło: comment_1586113489ZB7ufb1LmQ8BKh03Ydr4EC.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli chciałbyś być wołany do innych naszych tekstów o mandze i anime, zaplusuj ten komentarz ()
  • Odpowiedz
Is this motherfucking Beastars reference? Seiyuu głównego bohatera Yesterday wo Utatte, jest taki sam co Legoshi w Beastars, a główna bohaterka Yesterday ma na imię Haru. Śmiechłem jak to do mnie dotarło. Btw. zapowiadają się z rigczem okruchy, jakbym miał do czegoś porównać, to NHK ni Youkoso.
#animedyskusja #anime
Garindor - Is this motherfucking Beastars reference? Seiyuu głównego bohatera Yesterd...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perke: kakegurui to arcygówniane anime, aż mi przykro że padło w tym samym wątku co re:creators. Przynajmniej połowicznie skojarzenie trafne, bo kakegurui to anime dla gimbusów ale re:creators to dojrzałe, inteligentne i nihilistyczne anime dla dojrzałych i inteligentnych odbiorców takich jak ja.
  • Odpowiedz
Które jeszcze anime od studia Gonzo polecacie bym obejrzał.Widziałem:Romeo x Juliet,Gankutsuou,Hellsing,Full Metal Panic,NHK ni Youkoso!,Samurai 7,Chrno Crusade,Rosario+Vampire,Trinity Blood,Basilisk,Afro Samurai,Strike Witches,Last Exile,Bokurano,7seeds.
#animedyskusja #anime
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#animedyskusja siemanko, jako miłośnik starszych anime typu cowboy bebop itd proszę o podesłanie propozycji starszych anime (ALE I NOWSZE ROBIONE W STARYM STYLU, NIE TYLKO Z LAT 80/90), co ważne poniżej wymienię te starsze anime z którymi, miałem już styczność.ps mogą być również filmy
A więc lista anime które już obejrzałem:
1.cowboy bebop
2.trigun
3.akira
4.afro samurai
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach