Witam.

Historia zakupów w dosyć znanym sklepie z eksploatacją do drukarek przez serwis allegro.
Zamówiłem zestaw głowica plus tusze startowe. Uwagę moją zwróciła naruszona plomba, jednak sprzedawca zapewnił że jest ona tak delikatna, że przy transporcie może ulec uszkodzeniu. Zapewnił, że jest prosto od dystrybutora i nie ma możliwość że była używana. Wysłał zdjęcia z produktów które miał u siebie, a które są prosto z hurtowni i rzeczywiście plomby nie były w najlepszym stanie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geo_piotras zamawiałem i montowałem głowice do ploterów hp bezpośrednio z dystrybucji i zdarzało się że plomba była lekko naruszona. Były jakieś ślady atramentu na głowicy albo taśmy tuszy były przebite? Gdyby tak było to pewnie byś tego nawet nie montował i od razu zwrot. Ja bym tak zrobił.
Te daty też potrafi źle pokazywać, nie wiem o co z tym chodzi.
  • Odpowiedz
@Image546: Wysyłka dopiero od poniedziałku (jeżeli zamawiany kurier to prawdopodobnie o 15), więc ani nie zdążysz na pogrzeb założyć, w szkole też się nie pochwalisz jakim jesteś zjebem, bo koniec roku, słaba monetyzacja tragedii ;/
  • Odpowiedz
Siema, mam pytanko. Pierwszy raz wystawiłem przedmiot na OLX, zazwyczaj robie to na allegro i moje pytanie brzmi. Jak otrzymam pieniądze po przelewie np? Ustawiłem sobie opcje przesylka OLX etc, ale nie dodawałem nigdzie swojego konta itd. OLX dodaje do kazdego konta jakis portfel z ktorego pozniej wyplace? Jak to działa?

#olx #allegro #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paprycek: podajesz nr konta w ustawieniach olx, po odebraniu przesyłki kupujący ma 24h na potwierdzenie, jak zrobi to wcześniej lub wcale nie potwierdzi to puszczają ci przelew
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam.

Historia zakupów w dosyć znanym sklepie z eksploatacją do drukarek przez serwis allegro.
Zamówiłem zestaw głowica plus tusze startowe. Uwagę moją zwróciła naruszona plomba, jednak sprzedawca zapewnił że jest ona tak delikatna, że przy transporcie może ulec uszkodzeniu. Zapewnił, że jest prosto od dystrybutora i nie ma możliwość że była używana. Wysłał zdjęcia z produktów które miał u siebie, a które są prosto z hurtowni i rzeczywiście plomby nie były w najlepszym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Kupiłem na #allegro słuchawki Redmi Buds 3 (nie będę podawał adresu, ale kosztowały 129,99 i ok 20 osób kupiło na tej aukcji) - przyszły oczywiste brutalne podróby warte 20zł. Temat jest dziwny bo sklep ma pozytywne opinie, ludzie kupują itp.
Wg mnie próba oszustwa.
Zgłosiłem.
Odpowiedź jak zwykle. Przykro nam że nie spełniają oczekiwań, nie mieliśmy problemów do tej pory, zrgłosimy problem do dystrybutora, proszę odesłać, zwrócimy oczywiście kaskę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co do kur*y się stało z wyszukiwarką na #allegro. przyjęli chyba model z aliexpress, że nic nie idzie znaleźć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tam robaczki, nadal chcecie aby Jeff Bezos zdetronował Allegro i był liderem na polskim rynku? Nadal wam nie pasi że to Allegro ma monopol a nie Amazon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#allegro #amazon
supra107 - Jak tam robaczki, nadal chcecie aby Jeff Bezos zdetronował Allegro i był l...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, kupiłem na allegro uchwyt do monitora. Przyszedł, rozpakowałem go i zamontowałem. Okazało się jednak ze nie pasuje więc postanowiłem go zwrócić bez podawania przyczyny. Problem w tym że częścią zestawu była taka nalepka ochronna na biurko (żeby dokręcanie śruby uchwytu nie uszkodziło biurka). Nalepka ta była samoprzylepsza i nie da się jej już odlepić tzn cała się podarła. Sprzedawca prosi mnie teraz o dosłanie brakującego elementu. Czy mogę zadać zwrotu pomniejszego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@ntdc: p------------e się do tego pada, pad jest dobry bo nawet wojsko używa ale sęk w tym że od xboxa a nie logitecha
  • Odpowiedz
Mirki UWAGA, gdybyście przymierzali się do kupna bloków SHIMANO MTB SPD SM-SH51 to lepiej sie zastanowić od kogo. Na #allegro jak zwykle handel podrobkami kwitnie. Niejaki albercikxxl oraz bikefast-pl sprzedają w cenie atrakcyjnej, ale w komentarzach pożoga - po 1 dniu zadeptane bardziej jak oryginały po 10 latach katowania. Komentarze u nich nawet 2 lata wstecz, wiec sprzedawcy doświadczeni w dymaniu rowerzystów.

BTW. gdzie kupic oryginalne bloki, zeby sie nie
geszue - Mirki UWAGA, gdybyście przymierzali się do kupna bloków SHIMANO MTB SPD SM-S...

źródło: 2023-06-21_21h18_12

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@geszue: nie masz decathlonu gdzieś blisko? nie wiem o ile musiałyby być tańsze te z allegro żeby to był jakiś wielki deal. No chyba że musisz 100km w jedną stronę jechać to ok. Za to w pierwszym lepszym rowerowym też powinny być.

EDIT: teraz widze że w deku są chyba tylko 56, z wypięciem w każdym kierunku, co podobno nie każdemu może pasować
  • Odpowiedz
  • 1
@elonimusko: od pewnego czasu (rowniez dzieki inicjatywie jednego z Mirkow) na allegro przy kazdym komentarzu masz info od kogo bylo kupione. Dzieki temu widac kto leci w ciula. Niektore komentarze sa prawie sprzed 2 lat, wiec sprzedawca jest 100% swiadom co sprzedaje.

@Paczek_w_masle: akurat zem zamowil Mug-off C3 wet + dry w jakiejs promce bylo na pepperku za 75zl :) Po nieudanym romansie z Momum, nie wiem czy
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę xD? sprzedając na #allegro lokalnie kupujący może zamówić przedmiot zdejmując go tym samym z listy sprzedażowej uniemożliwiając zakup innym zainteresowanym i zwlekać z płatnością, a ja nie mogę odmówić tego zamówienia xDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sponsorowany_z_500plus: na alerabat.com masz kartę podarunkową na 4%. Cashback jest od razu, bez żadnego oczekiwania. Wypróbowałem już 2 razy i naprawdę fajnie działa. Ogólnie na alerabat te karty podarunkowe są zajebiste bo nie ma żadnego zatwierdzania, okresu oczekiwania itp. Od razu po zakupie przypisany do konta i można wypłacać. Jak chcesz link do alerabat to chętnie podam :)
  • Odpowiedz
Ale na co mi zaśmiecacie skrzynkę takimi mailami? Wysyłacie mi maila z informacją, że "zmieniła się cena, sprawdź se sam". Jak wysyłacie mi maila, że zmieniła się cena w mojej ofercie to napiszcie w nim od razu z jakiej się zmieniła na jaką. Co mi po takim info jak ja już po połowie roku nawet nie pamiętam co obserwowałęm i ile to kosztowało?
#allegro @allegro_pl #zakupy
Bunch - Ale na co mi zaśmiecacie skrzynkę takimi mailami? Wysyłacie mi maila z inform...

źródło: Screenshot_65

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach