Nie kupujcie zgemma #zgemma u MASTER-electro https://allegro.pl/uzytkownik/MASTER-electro
Padło HDMI i robi problemy z reklamacją i unika odpowiedzialności za zakupy. jak nie masz mocnej psychy to odpuścisz. Wyzywa ludzi i jest niemiła i próbuje wmówić że jak hardware padł to wina softu a sprzęt awaryjny (w h9s se pada HDMI).
lepiej przycebulić i kupić taniej na ali.

Sprawdzałem logi po ssh i tam jest cisza. ewidentnie moduł przestał odpowiadać bo nie da się ustawić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ranger: Ja to widzę tak, że regularne spłacanie nie wpływa pozytywnie na zdolność, ale częste opóźnienia już negatywnie wpływają :)
  • Odpowiedz
@Ranger: musisz rozróżnić historię od zdolności kredytowej. Terminowe spłacanie buduje historię, ale negatywnie wpływa na chwilową zdolność. Przy kredytach konsumenckich pozytywna historia, może skutkować lepszym scoringiem w banku, a co za tym idzie lepszą ofertą, z mniejszym oprocentowaniem, co pośrednio przyczyni się do wyższej zdolności. Ale w przypadku kredytu hipotecznego historia nie ma znaczenia tak długo, jak nie jest negatywna.
  • Odpowiedz
Strzeli mnie coś zaraz. 4 raz w tym miesiącu sprzedaje cos na licytacji i j--a*y 4 raz zero kontaktu i nikt nie płaci. Jebla idzie dostać z tym
#allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@yupitr: @Miszcz_Joda: Allegro sobie wymyśliło, że od 30 sierpnia żeby sprzedawcy mieli dalej smarta w swoich ofertach muszą dać ich dostawę Allegro One. W przeciwnym razie ich oferty nie będą mieć smarta. Abstrahując od tego, że Allegro One to najgorszy szajs i każdy na niego narzeka to pierwotnie zapowiadali, że trzeba mieć 3 dostawy do punktów i 2 kurierskiej (z listy kwalifikującej się do smarta), a jakiś tydzień
  • Odpowiedz
Mirki, planuje założyć swój własny sklep internetowy. Obecnie prowadzę działalność i handluje stacjonarnie także na chwilę obecną nie jest to żaden drop tylko sprzedaż z własnego magazynu. Z góry mówię, że nie handluję niczym z Chin oraz nie jest to elektronika.
W przyszłości może do asortymentu chciałbym wprowadzić jakieś produkty z dropu aby wzbogacić swoją ofertę i uatrakcyjnić sklep. Prowadziłem też kiedyś przez kilka lat sprzedaż na Allegro ale z zupełnie innym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Pingwin_Krolewski: na początek bierz co najtańsze, jakiś shoper lub skyshop, ten drugi ma jakieś hurtownie w dropie do podłączenia, oby dwa systemy mają integrację z allegro, jednak jak najprędzej zintegruj sobie baselinkera, da ci to możliwość obsługi zamówień (i wystawiania ofert) na wiele innych marketplace, nie tylko allegro i też ma jakieś hurtownie pod drop.
  • Odpowiedz
Jest a bynajmniej był okres testowy, sprawdź zobacz.


@raul7788: popracuj nad językiem polskim bo słowo "bynajmniej" wzmacnia przeczenie.
Też kiedyś chcąc brzmieć poważniej używałem tego słowa niewłaściwie myśląc że to ładniejsza forma od "przynajmniej"...
  • Odpowiedz
Siema ,
Dostalem uszkodzony produkt z allegro.
Chce go zwrocic i otrzymac przelew z powrotem.
Sprzedajacy napisal ze mam zlozyc reklamacje przez ich formularz i czekac 14 dni.
Czy nie lepiej by bylo zglosic to przez allegro?
Jak postepujecie w takich sytuacjach?
#allegro
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makiner: oczywiście że przez Allegro. Pewnie ich regulamin daje im 30 dni na rozpatrzenie, po tym powiedzą że nie uznają zwrotu, a 14 dni z allegro co upłynie i nie zwrócisz nic.
  • Odpowiedz
@Makiner olej sprzedawce, ew dodaj do środka karteczkę którą wcześniej sfotografuj z napisaniem że zwracasz bez podania przyczyny do 14 dni od zakupu
Możesz jeszcze otworzyć spór ze sprzedawcą i gonić janusza
  • Odpowiedz
Jak program do usiwania tła? Chodzi o sprzedaz na allegro.Kupiłam sobie namiot do zdjęć ( tak jak ktoś mi tu radził) i zdjęcia są super, ale teraz próbuje dostosować tło.
Próbowałam na prostych programach na necie. Przedmioty o bardziej skomplikowanych kształtach maja resztki tła lub program usuwa całą część przedmiotu. Wiem, że programów jest dużo, mam malo czasu na eksperhmenty ;)
Chodzi o dekoracje z kwiatów, mnóstwo skomplikowanych kształtów.

#informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj zablokowali mi możliwość sprzedaży na koncie @allegro, bo pominąłem informację, że muszę wysłać dokument dla PayU do weryfikacji. Konto miało prawie 18 lat i same pozytywne komentarze, kilka miesięcy temu robiłem weryfikacje przelewem 1zł i wszystko było w porządku, a dzisiaj konsultantka powiedziała mi, że jedyną opcją ponownej sprzedaży jest rejestracja nowego konta() Może ktoś wie, czy da radę coś zrobić?
#allegro #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sIcKwOrLd: podeślij nam przez wiadomość prywatną login Twojego konta. Sprawdzimy sytuację na nim i odpowiemy, bo na ten moment nie jest to możliwe. Opieramy się bowiem na danych systemowych.
  • Odpowiedz
Asus TUF Gaming F15 i5-12500H 3050 32/1TB W10 IPS
Cześć... taka sytuacja...
Kupiłem na Allegro komputer taki jak wyżej. Sklep dostarczył go sprawnie. Niestety podczas jego konfigurowania okazało się, że karta graficzna wyświetla artefakty (co jakiś czas migała linia na ekranie).
Komputer zareklamowałem, przez zwrot na Allegro, ale zaznaczyłem, że chcę albo zwrot środków, albo nowy komputer (zaznaczyłem, ze nie zgadzam się na naprawę starego). Sklep wybrał przysłanie nowego komputera i wkrótce go dostałem.
Tym razem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wypokowy_expert:
Były zaplombowane.
Po za tym, jeżeli reklamuję komputer, który nie daje oznak życia, a wychodzi on ze sklepu następnego dnia po tym jak sklep dostał poprzedniego to musieliby mieć super sprawnych serwisantów, żeby to ogarnąć, a tego typu sprzęt wysyła się raczej do producenta i się na niego czeka odpowiednią ilość czasu.
No i na koniec. Tylko pierwszy komputer (artefakty) można by spróbować komuś wcisnąć.
Przy kompletnie nie działającym
  • Odpowiedz
NIech mnie ktoś oświeci, bo po raz pierwszy od naprawdę wielu lat wystawiłem coś na Allegro, korzystając z platformy Allegrolokalnie. Przedmiot wystawiony na licytację, mało chodliwy, licytacja się za chwilę kończy, a dziś widzę, że cena została sześciokrotnie podbita, ale uwaga: przez jednego licytującego.
Kiedyś licytacje na allegro odbywały się tak, że licytujący podnosząc cenę, ustawiał jedynie na nowo maksimum, do którego automat będzie za niego licytował, gdy pojawią się oferty innych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem sprzedać grę na szybko, więc dałem cenę 30 zł niższą niż chodzi normalnie, sprzedała się w 5 minut i co? I zero kontaktu ze strony kupującego, brak płatności, nic. I trzeba 5 dni czekać żeby łaskawie udało się anulować transakcję. No jak mnie to w-----a, to już kolejny raz jak ktoś blokuje przedmiot poprzez jego kupno i nie płaci na allegro lokalnie. #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wystaw na OLX jak ktoś nie zapłaci to nie zablokuje ci oferty, a jak dasz bez płatności olx to sam decydujesz kiedy zdejmiesz ofertę.
  • Odpowiedz
Siemanko, mam 2 pytania, co sie stało z Invictus Legend, że nie moge go nigdzie znaleźć ? Został wycofany ?

Drugie pytanie, czemu jak szukam na allegro to 50 ofert od tej samej osoby, z różnymi cenami, gdzie widać od razu, że to podróbki, a allegro jeszcze to promuje ?

#perfumy #allegro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@allegro_pl długo szukali takiej ameby jak ty na to stanowisko? zamiast tu się udzielać to sam wejdź na Wasze alledrogo i wpisz jakiekolwiek perfumy to na samym początku wg ceny rosnąco będą tylko podróbki.
i takie konta sprzedają perfumy z cenami rynkowymi 500 zł i 150zł dokładnie wszystkie za np 119zł.
czyli Ferrari i Fiat w tej samej cenie a lampka ostrzegawcza się nie zapala c'nie?
  • Odpowiedz
siemka mam pytanko, jakiś czas temu sprzedałem na #allegrolokalnie część samochodową, oznaczona jako uszkodzona, zdjęcia przedmiotu zamieściłem itp. Kupujący teraz otworzył dyskusje i #allegro każą mi zwrócić pieniądze za to że ktoś sobie wkręcił ze mu powiedziałem ze część jest sprawnaXD gdzie takie coś nie miało miejsca, dodatkowo jako osoba prywatna chyba nawet nie muszę przyjmować zwrotu, a tym bardziej gwarancji na produkt który oznaczyłem jako uszkodzony wystawiając
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niks: koleś liczył, że naprawi za grosze, sporo takich cwaniaków na allegro. A jak im się nie uda naprawić to chcą zwrot. Było oznaczone jako uszkodzone, czy w opisie było co jest uszkodzone? Bo jedynie mógłby się dowalać do tego, że opisałeś jedno uszkodzenie, a jest jeszcze inne.
  • Odpowiedz