#boldupy #3kroli #cebula
Mieszkam w małej miejscowości, zawsze w święto Trzech Króli grupki lokalnych dzieci chodziły przebrane od domu do domu i śpiewały kolędy. ( Co prawda nigdy nie otwierałem i udawałem że nikogo nie ma w domu ( ͡ ͜ʖ ͡) )
Ale boli mnie że ta tradycja powoli zanika,
Dzieci wolą posiedzieć w domu przed Fb niż wyjść z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z okazji zbliżającego się święta Trzech Króli (na razie) krótka informacja:

Jezus nie urodził się w Betlejem. Nie było trzech króli, nie było gwiazdy. Jezus urodził się w Nazaret i nie mogli pójść na spis, bo takiego spisu w ogóle nie było, nie było nawet ucieczki Jezusa do Egiptu - wyliczał filozof i były duchowny.


Jezus według większości naukowców urodził się w Nazarecie. Więc nie było nagłej potrzeby porodu Maryi, a
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach