FELIX90 FELIX90 21.03.2026, 21:27:36 via Wykop 0 + @widmooo: przecież od huja tego masz na tagu retardzie
widmooo widmooo 05.12.2025, 19:34:01 0 + #gromda Witajcie serdecznie, czy macie jakiegoś lineczka podesłać?
widmooo widmooo 07.03.2025, 21:19:02 1 + #gromda Ale makumbę pięknie złożył Luta, niczym namiot 3second
aabadad-adadad aabadad-adadad 07.03.2025, 20:01:21 via Wykop 3 + @widmooo: mam ale nie dales ruskiego to nie dostaniesz
konig-arthur-matush konig-arthur-matush 07.03.2025, 20:03:10 via Wykop 1 + @aabadad-adadad: a dla mnie dasz linka ?