Witajcie mirki. 1. Mam projekt na #symfony2 i muszę zrobić koszyk. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Aktualnie zamierzam zrobić tak, że będę przechowywał w bazie danych: użytkownik -> produkt. 2. Nie mam w pracy team leadera i muszę sobie radzić sam, więc może podpowiecie mi gdzie najlepiej upchnąć logikę koszyka (dodawanie, usuwanie, edycja produktów w koszyku)? Przy poprzednim projekcie logikę pakowałem do serwisów, ale jako że słabo znam strukturę
@mariecziek: najprostszy koszyk to trzymanie danych w sesji. A najlepiej napisz interfejs storage, i pisz adaptery. Łatwo będzie Ci zmienić w przyszłości :)
Tam coś ostatnio sie spsuło. Nie wiem czy ktoś wyciął im jakiś durny numer, czy co. Nigdy się w lobby nie czekało, tylko na osiach. A jak już sie tam było to leciało z górki ( 1 instruktor patrzył na parę osób etc. ). A teraz wygląda to trochę tak że jeden instruktor = 1 sztuka broni.
"Wszystkie osie zajęte" = 1 oś - jeden pacjent. Ale oś ma parę stanowisk...
Jako że bardzo uwielbiamy zwierzaki, a niestety nie możemy mieć w biurze żadnego wykopowego futrzaka, dlatego staramy się dbać o zwierzęta, o które nikt nie dba, te niczyje, samotne, czekające w schronisku aż ktoś je przygarnie... (╯︵╰,)
Mirki, Pytanie. Bałaganiarz raptus ze mnie nie zwykły. W ramach uspokojenia i ogarnięcia dostałem w prezentacie model Mana do sklejania. Rzeczy do sklejania zakupiłem. Dwa pytania laika:
1. czym wyczyścić klej na szybie? 2. jak pozbyć się zacieków farby?
@soft1house: @doskasowania: jeżeli jest to modelarski klej do plastiku to jego działanie jest nie odwracalne raczej. Zawarty w nim rozpuszczalnik topi plastik.
Zacieki - zeszlifować i pomalować jeszcze raz, tym razem nakładając nie za dużo farby i powoli :)
W dniach 6-7 września 2014 na terenie Legii "Kozielskiej" na Woli w Warszawie odbędzie się Święto Kawalerii. W planie między innymi przemarsz setki koni pod Grób Nieznanego Żołnierza, finał Kawaleryjskich Mistrzostw Polski "Militari".
1. Mam projekt na #symfony2 i muszę zrobić koszyk. W jaki sposób zrobić to najlepiej? Aktualnie zamierzam zrobić tak, że będę przechowywał w bazie danych: użytkownik -> produkt.
2. Nie mam w pracy team leadera i muszę sobie radzić sam, więc może podpowiecie mi gdzie najlepiej upchnąć logikę koszyka (dodawanie, usuwanie, edycja produktów w koszyku)? Przy poprzednim projekcie logikę pakowałem do serwisów, ale jako że słabo znam strukturę
Łatwo będzie Ci zmienić w przyszłości :)
#darmowarada cene trzymaj w groszach ( w bazie i w koszyku ). Oszczędzisz sobie problemów z mnożeniem floatów w PHP. http://php.net/manual/en/language.types.float.php ( przeczytaj Warning ).