Jeśli życie nauczyło mnie czegokolwiek, to tego, że bez umiejętności społecznych jesteś skończony. Serio. Nikt nie odnosi sukcesu, jeśli nie potrafi dogadywać się z ludźmi. Bo jeśli nie masz przyjaciół, rodziny, bliskich... to masz przesrane. Mówię to z pełnym przekonaniem, z doświadczenia.
Straciłem zdolność zaufania innym, bo zostałem poturbowany tak mocno, że nie wiedziałem już, jak się podnieść. Więc zacząłem się izolować. Bo to była jedyna znana mi forma ochrony.
@user2138: Bo każda kobieta chce mieć nieograniczoną ilość beta-orbiterów. Kiedy wchodzi blackpill i beta-orbiter poznaje zasady gry to dana locha traci beta-orbitera bezpowrotnie.
@lord-nihilus: w sumie co mu miała odpowiedzieć? "Nie wyglądasz jak osoba, z którą się umówiłam ale cenie swój charakter" wszyscy siebie warci a oglądający takie coś to jeszcze większą patologia
@NieruchawyPOruszyciel: dla mnie 3 centymetry w tą czy w tamtą nie robi różnicy. Patrzę na to czy ktoś jest miły. No ale społeczeństwo działa na innych zasadach. Mimo wszystko 180 to nadal wysoki
@razem Nie, to jej wina, że nie przerobiła swoich traum i teraz cierpi na tym cała jej rodzina. Z-----a sytuację koncertowo na własne życzenie, przestańcie zrzucać jakąkolwiek odpowiedzialność z kobiet.
@user2138: Te uliczne obsrańce to latające szczury, nie mają nic wspólnego z gołębiami hodowlanymi. To tak jak by porównać Super inteligentnego Owczarka Pikadryjskiego do Pudelka
@doghunt: niestety, ale to julka będzie większym skarbem niż przegryw. Demografia > innowacyjność, a że przegryw nie ma szans na rozmnożenie to nie da się tego pogodzić.
Straciłem zdolność zaufania innym, bo zostałem poturbowany tak mocno, że nie wiedziałem już, jak się podnieść. Więc zacząłem się izolować. Bo to była jedyna znana mi forma ochrony.
I teraz coś we