Witam. Kolejny spamer tagu proszący o poradę zgłasza się. Żeby nie było - przejrzałem trochę wpisów, ale nie mam doświadczenia z chińczykami więc proszę o pomoc.
Szukam telefonu i zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Przede wszystkim wymagania:
1. Android, w tym akutalizacja bądź stockowo Android 5
2. rozmiar ekranu 5 cali. Może być więcej ale przy zachowaniu sensownego rozmiaru telefonu - niewiele większy niż LG G3, który jeszcze potrafię wygodnie utrzymać.
3. RAM minimum 2gb, nie
Szukam telefonu i zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Przede wszystkim wymagania:
1. Android, w tym akutalizacja bądź stockowo Android 5
2. rozmiar ekranu 5 cali. Może być więcej ale przy zachowaniu sensownego rozmiaru telefonu - niewiele większy niż LG G3, który jeszcze potrafię wygodnie utrzymać.
3. RAM minimum 2gb, nie




TLDR:
Wiem, że wpisy z pytaniem w stylu: "jak zacząć" pojawiają się często ale potrzebuje porady, pokierowania, a może parę osób na mirko będzie chętnych żeby napisać coś od siebie. Temat dotyczy #it #praca
Ale jak idziesz na juniora to już dobrze by było coś potrafić, znać wzorce, SQL, webówke, testowanie, nawet z SE potrafią sporo przemaglować na rozmowie.