Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
titam
titam

titam

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 444
  • Znaleziska 177
  • Mikroblog 267
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 64
  • Dodane (5)
  • Komentowane (43)
  • Plusowane (219)
titam
titam
titam 30.07.2016, 18:27:31
  • 3
Witajcie.

TLDR:


Wiem, że wpisy z pytaniem w stylu: "jak zacząć" pojawiają się często ale potrzebuje porady, pokierowania, a może parę osób na mirko będzie chętnych żeby napisać coś od siebie. Temat dotyczy #it #praca
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

srgs
srgs
31.07.2016, 06:06:47
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
srgs
srgs
31.07.2016, 06:18:32
  • 1
@Hipokryta: wzorców projektowych nie znałem, tylko podstawy SE, Wiedziałem czym się różnią kolekcie, kiedy stosować. Szykali juniora, ja poszedłem na rozmowę i powiedziałem że chcę staż, architekt przepytał mnie, obejrzał programy które napisałem i się dostałem.

Ale jak idziesz na juniora to już dobrze by było coś potrafić, znać wzorce, SQL, webówke, testowanie, nawet z SE potrafią sporo przemaglować na rozmowie.
  • Odpowiedz
titam
titam
titam 20.04.2015, 22:21:49
  • 4
Witam. Kolejny spamer tagu proszący o poradę zgłasza się. Żeby nie było - przejrzałem trochę wpisów, ale nie mam doświadczenia z chińczykami więc proszę o pomoc.

Szukam telefonu i zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Przede wszystkim wymagania:
1. Android, w tym akutalizacja bądź stockowo Android 5
2. rozmiar ekranu 5 cali. Może być więcej ale przy zachowaniu sensownego rozmiaru telefonu - niewiele większy niż LG G3, który jeszcze potrafię wygodnie utrzymać.
3. RAM minimum 2gb, nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MitchBuchannon
MitchBuchannon
21.04.2015, 08:31:18
  • 1
@titam: jeśli zastanawiasz się nad elephone p7000 to chodzą plotki ze 25 kwietnia będzie można go dostać za $159,99 także będzie okazja ;p
Pytanie jedynie co im wyjdzie z tego telefonu :p
  • Odpowiedz
v.....p
v.....p
konto usunięte 21.04.2015, 13:55:55 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
titam
titam
titam 04.04.2015, 12:56:44
  • 1
Gra ktoś z was na strzałach ustawionych na advanced? Jak wrażenia? Z mojej perspektywy: można ładować piękne okienka sprzed pola karnego, ale mam trochę problem przy sam na sam oraz wtedy gdy trzeba szybko oddać strzał. Cały czas testuję czy opłaca się pozostać przy advanced czy raczej wrócić do basic.
#pes2015
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

titam
titam
titam
Autor
07.04.2015, 20:44:02
  • 1
@norbikz: Bo manual niestety często kończy się tak: "bliżej tej piłce było do chorągiewki niż do bramki".

@Majsterroo: Poprzeczki bo wychylasz analoga na maksa. To jest trochę jak przy rzutach karnych. Problemem jest, że jak chcesz strzelić po ziemi to analog musi być skierowany w przeciwnym kierunku niż bramka.
  • Odpowiedz
norbikz
norbikz
norbikz
08.04.2015, 05:58:20
  • 1
@Majsterroo: @titam: Zdecydowanie polecam Wam ogranie manuala, zarówno podań jak i strzałów. Pełna kontrola.
  • Odpowiedz
titam
titam
titam 11.03.2015, 20:46:45
  • 2
Witam. Wiele osób sprawdza pewnie Hotline Miami 2 skoro dziś premiera, ale z tego co widzę to pierwsza część jest za darmo. Polecam na Vitę! Kto nie grał niech nadrabia
#hotlinemiami #ps3 #ps4 #psvita
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/games/hotline-miami/cid=EP3643-CUSA00528_00-HOTLINEMIAMIBNDL

edit: możliwe, że wiadomość jest trochę przeterminowana - teraz widzę, że cena taka jest od 4 marca...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thalarctos-maritimus
Thalarctos-maritimus
11.03.2015, 21:42:42
  • 0
@desygnat: @titam: To zostaje mi granie w wersje steamową :D
  • Odpowiedz
maciekpod
maciekpod
12.03.2015, 06:12:19
  • 0
@titam: czasem tak sie dzieje, jak masz zakupiona gre z plusa i juz ja kiedys pobierales
  • Odpowiedz
titam
titam
titam 23.12.2014, 18:38:10
  • 1
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy warto spróbować jeszcze gta4 na ps3? Za 30 złotych jest kompletny zestaw z epizodami. Granie na PC odpada (#dirtyconsolepeasant). Gta5 na razie nie chcę - zaopatrzę się jak już kupię ps4.

#gta #ps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoProstuMichal
PoProstuMichal
23.12.2014, 18:43:43
  • 0
@titam: slabo zoptymalizowana jest czworka. piatka jest bardzo plynna, a czworka coz...
  • Odpowiedz
k.....8
k.....8
konto usunięte 23.12.2014, 19:15:29 via Android
  • 1
@titam: Mimo wszystko lepiej zagrać w GTA na PC.

Na konsoli jest brzydkie i klatkuje.

Co nie znaczy, że gra nie jest genialna. A taki zestaw to spokojnie 40h na samo przejście wątków fabularnych. Potem jeszcze misje poboczne, multiplayer itd.
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.02.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.07.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.07.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking