Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
plema12

plema12

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (2)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (0)
plema12
plema12 14.11.2020, 19:51:00
  • 0
Poszedłem na ravenous lava lurkery, wszystko fajnie expie sobie i nagle jeb 20:42 You lose 1216 hitpoints i oczywiście ded.
Ogólnie w necie praktycznie nic nie jest napisane o tej miejscówce... gdzieś coś się doszukałem, że nie można wchodzić w te lawę ale ja nawet blisko jej nie stałem, tylko po trawie sobie chodziłem. Wie ktoś o co chodzi?

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
14.11.2020, 19:59:34
  • 3
@plema12: Hmm. Coś tam słyszałem jeszcze, że prócz tej lavy to są jeszcze jakieś spadające kamienia (w danym miejscu) ale nie wiem czy chodzi o tą miejscówkę, nie chodzę tam.
  • Odpowiedz
wiluxpl
wiluxpl
wiluxpl
14.11.2020, 20:33:07
  • 1
@plema12: to sie dzieje chyba losowo w jednym miejscu tuż przy wyjściu, także trzeba pamietać by nie schodzić poniżej 1600 hp tam sa chyba nawet jakies tabliczki ostrzegawcze
  • Odpowiedz
plema12
plema12 01.11.2020, 09:04:05
  • 2
Jest może jakiś tutorial dla eka co robić na danej miejscówce na th? Pierwszy raz wbiłem 100+ lvl i ludzie chcą chodzić na mobki, na których nigdy nie byłem... raz się wybrałem i po 3 minutach dostałem o------l co ja robię i na tym się skończyło.
Teraz nie wiem czy z nimi było coś nie tak czy faktycznie już zaczynają się jakieś taktyki?
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Insane_Mike
Insane_Mike
01.11.2020, 11:18:47 via Android
  • 2
@plema12 następnym razem powiedz dzbanom, że nigdy nie byłeś na danym exp i niech cię naprowadza jak się masz ustawiać. Trzy kółka zrobicie i już będziesz ogarniać
  • Odpowiedz
Reevder
Reevder
02.11.2020, 07:29:51
  • 2
@plema12: najwiecej krzyczy i toksyczny jest palek bo nic nie musi robić taktycznie
  • Odpowiedz

Truba Dur

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.05.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia