Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
misiekdiablo
misiekdiablo

misiekdiablo

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 109
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 109
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 28.05.2026, 15:49:11
  • 4
#bystrzaktv Tak sobie myślę że jednak mimo wszystko lepiej być takim parobkiem na etacie w jakimś kołchozie typu amazon i mieć przynajmniej stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, odprowadzane składki, do tego wiadomo słuchanie wiecznych pretensji szefa itd, niż być uzależnionym od youtuba. Wiadomo hajs z youtuba do pewnego czasu dużo lepszy, ale wystarczy ban i zostajesz z gołą dupą bez środków do życia. Coś jak dyscyplinarka w robocie. #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
28.05.2026, 15:51:56 via Wykop
  • 2
@misiekdiablo: no chyba że zarabiasz na jutubie setki tysięcy. Wtedy tylko nachapać się ile się da, a jak zbanują to grzecznie wracasz na etat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stogies
Stogies
19.05.2026, 13:14:51
  • 13
Prawiczka 9 kwietnia na IG:
I gdzie jesteś prawiczka dziś, półtora miesiąca później? Hahahaha
My nic nie możemy zrobić? A Ty dziś możesz coś zrobić?

#bystrzaktv #patostreamy
Stogies - Prawiczka 9 kwietnia na IG:
I gdzie jesteś prawiczka dziś, półtora miesiąca...

źródło: IMG_7762

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 19.05.2026, 13:38:50 via Wykop
  • 2
@Stogies: to jest w ogóle łeb, wypikał wulgaryzmy w donejtach, ale co drugie słowo tajfuna na k,p i ch już spoko.
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 16.05.2026, 19:11:43
  • 17
#bystrzaktv ktoś tu napisał że płaczemy, że nie ma strima, to może przypomnę jak to wyglądało przez ostatnie kilka miesięcy #patostreamy
misiekdiablo - #bystrzaktv ktoś tu napisał że płaczemy, że nie ma strima, to może prz...

źródło: Bez tytułuxdcc

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 16.05.2026, 15:21:42
  • 4
#bystrzaktv kurde wiadomo że g---o kogo obchodzi, że ten gówniany kanał został zbanowany, ale martwi mnie komu te majonezy i reszta przygłupów będą teraz wysyłać połowę swojej renty. może jakieś dziecko chore na raka, zamiast 50 zł na flaszkę dla oszczanego alimenciarza i utrzymywanie reszty bezrobotnej rodzinki. #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siwysiwy02
siwysiwy02
siwysiwy02
16.05.2026, 15:40:15 via Wykop
  • 1
@misiekdiablo: mnie bardziej ciekawi co jowitki,benzyniary,bertyz i te inne chusteczki zrobią teraz ze swoim życiem,przecież te strimy to był cały ich świat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siwysiwy02
siwysiwy02
siwysiwy02
16.05.2026, 15:44:33 via Wykop
  • 0
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: sigmatiktoker1959 np wlasnie odpalony ide ogladac
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 03.05.2026, 09:15:29
  • 31
#bystrzaktv Chłop 30+ puszcza w kurniku polski hip hop, a jego znajomy menel do tego tańczy, żeby zarobić na flaszkę. ciekawie spędzony niedzielny poranek w małej gminie. #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel-nowosielsky
pawel-nowosielsky
03.05.2026, 09:37:32 via Wykop
  • 11
@misiekdiablo: a po wszystkim prawilny ulicznik pójdzie na policję z pismami od adwokata od stalkingu.
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 20.04.2026, 17:31:38
  • 1
#bystrzaktv Kurde wysłałem donejt za 10 zł do pezeta ,że fotel do spółki z tajfunem obrażają jego starego, w nadziei że okularnik zacznie wyjaśniać fotel, po czym zostałem zwyzywany przez nich od cweli i szmat je**nych. Nigdy już nie wyślę żadnego donejta. #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo
Autor
20.04.2026, 17:49:46 via Wykop
  • 5
@dam115: mam spore obawy, że jednak tak się nie stanie, więc wolę nie ryzykować. choć wiem że i tak jestem debilem wpłacając te 10 zł. teraz jednak wolę, nauczony doświadczeniem jak każdy normalny człowiek, spożytkować te pieniądze na catering obiadowy w robocie, gdzie pyszna karkóweczka z ziemniaczkami kosztuje 14 zł
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 17.04.2026, 16:48:25
  • 1
#bystrzaktv Ciekawe czemu Wojtek Jakubowski nie jest w top danate skoro wpłacił 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
17.04.2026, 16:49:22 via Wykop
  • 1
@misiekdiablo: Domysl sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
koloniakarna
koloniakarna
koloniakarna
17.04.2026, 16:50:59 via Wykop
  • 7

Komentarz usunięty przez moderatora

Dyktator90
Dyktator90
17.04.2026, 12:00:52
  • 9
#bystrzaktv #patostreamy i co @Pezecik97 ? Życzę ci abyś jeszcze więcej narobił długów i nigdy z nich nie wyszedł. Jedyne co ci zostało to obciąganie menelom w strzegomianach. Baron kryptowalutowy nabił sobie kieszenie sosem, tobie dał na Intercity i kop w dupę. Nie wracaj więcej bo my nie bedziemy oglądać jak śpisz nafurany kryształem. J---ć cię. Tfu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 17.04.2026, 12:04:24 via Wykop
  • 3
@Dyktator90: nafurany chyba harnasiem. jak się badał alkomatem to miał 3,6 promila.
  • Odpowiedz
Stogies
Stogies
17.04.2026, 09:12:10
  • 6
Wyśmiewanie i naśmiewanie się z ludzi, którzy trudnią się normalną i uczciwą pracą- check
Śniadanie ze swoim jedynym chłopakiem i kolegą- check
Mam nadzieję, że teraz kmiocie wiejski nie odpalisz strima przez dwa najbliższe miesiące. Wielu kolejnym duszyczkom otworzyły się oczy po tym żenującym i nieudanym spektaklu. Sobótka już działa.
P.S. Co znaczy wg ciebie „ogarniania się”? Co takiego będziesz robić w ten wyjątkowy dzień innego od tego co robisz codziennie?
#
Stogies - Wyśmiewanie i naśmiewanie się z ludzi, którzy trudnią się normalną i uczciw...

źródło: IMG_7913

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 17.04.2026, 09:20:58 via Wykop
  • 2
@Stogies: oczywiście frustrat musiał na koniec dowalić, że hejter musiałby na to dwa miesiące pracować i ta uśmiechnięta buźka. żeruje na chorobie alkoholowej innych i jeszcze się cieszy.
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 16.04.2026, 17:26:40
  • 4
#bystrzaktv chyba się hajs nie zgadza #patostreamy
misiekdiablo - #bystrzaktv chyba się hajs nie zgadza #patostreamy

źródło: wypok ru

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
16.04.2026, 17:28:00 via Wykop
  • 4
@misiekdiablo: Może ludzie wykorzystują wycofywanie donejtów albo jest zły na swojego nowego kochanka za to że go zdradził. Upsi xd
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 16.04.2026, 17:12:05
  • 7
#bystrzaktv Sylwek weź już lepiej posadź alimenciarza z kaczorem bo to nie ma sensu. #patostreamy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 13.04.2026, 10:14:08
  • 2
#bystrzaktv perukatv ty chyba nie zdajesz sobie sprawy że za chwilę wszyscy możemy zacząć cie zgłaszać za promowanie patologii i alkoholizmu, więc może grzeczniej trochę #patostreamy
misiekdiablo - #bystrzaktv perukatv ty chyba nie zdajesz sobie sprawy że za chwilę ws...

źródło: prawiczek tv

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeKa_MaX
BeKa_MaX
13.04.2026, 10:19:11 via Wykop
  • 1
@misiekdiablo: obraża platforme na ktorej sam siedzi, niebywałe jakim jest cwelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skubert25
skubert25
skubert25
13.04.2026, 12:04:04 via Wykop
  • 1
@BeKa_MaX: i platformę która go tak naprawdę wypromowała.
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 27.03.2026, 22:31:04
  • 12
#bystrzaktv Piątek wieczór i 500 widzów, tak źle jeszcze nie było. Widzę ,że nie tylko ja doszedłem do wniosku, że tego już nie ma sensu oglądać, bo doskonale wszyscy wiemy ,że tam nigdy żadnych grubszych dymów nie będzie. Lepiej obejrzeć jakiś ciekawy podcast, kanał podróżniczy czy choćby kolesia oceniającego kebaby, niż skończonego alkoholika na kanapie. Ten etap już dawno minął, widownia się wykruszyła. Trzeba wymyślić jakiś nowy kontent albo zwijać
misiekdiablo - #bystrzaktv Piątek wieczór i 500 widzów, tak źle jeszcze nie było. Wid...

źródło: Bez tytułuxxx

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lament890
lament890
27.03.2026, 23:50:03 via Wykop
  • 4
@misiekdiablo: no to chyba oczywiste, siedzi śmierdziuch i patrzy sie tępo w czat i czasem palnie

jowitka jowitka tak samo cie pozdrawiam, ewa ja wiem że ty mnie kochasz

i tak w koło macieja, a tyle treści jest do oglądania i czytania to trzeba by być debilem jak jowitka, foksik i ćperty z
ostatnio była helga to coś tam oglądałem bo wyzywała sie z tajfunem i brudy z sobótki wyciągała
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 24.02.2026, 14:27:37
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amanda-x
amanda-x
24.02.2026, 14:40:40 via Wykop
  • 1
@misiekdiablo: to jest Nasz wariacik 🥰
  • Odpowiedz
misiekdiablo
misiekdiablo
misiekdiablo 23.02.2026, 20:29:57
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stogies
Stogies
23.02.2026, 20:33:04 via Wykop
  • 9
@misiekdiablo: Ten podczłowiek sam sobie wpłaca fikcyjne kwoty, trzeba być bystrzakiem jak on, żeby nie kumać tego.
  • Odpowiedz
Martyna255
Martyna255
23.02.2026, 21:08:42 via Wykop
  • 0
@Ramzes33: haha
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Sławomir K.

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking