#bystrzaktv Tak sobie myślę że jednak mimo wszystko lepiej być takim parobkiem na etacie w jakimś kołchozie typu amazon i mieć przynajmniej stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, odprowadzane składki, do tego wiadomo słuchanie wiecznych pretensji szefa itd, niż być uzależnionym od youtuba. Wiadomo hajs z youtuba do pewnego czasu dużo lepszy, ale wystarczy ban i zostajesz z gołą dupą bez środków do życia. Coś jak dyscyplinarka w robocie. #
misiekdiablo









