Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mis2cz
mis2cz

mis2cz

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1748
  • Znaleziska 497
  • Mikroblog 1251
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 54

745

WYKOPOWA NOC SUCHARÓW: PASTY

Pokaż treści 18+

WYKOPOWA NOC SUCHARÓW: PASTY

( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 02.12.2015, 00:20:00
  • 268
  • #
    kultura
  • #
    nocnazmiana
  • #
    wykop
  • #
    heheszki
  • #
    pasjonaciubogiegozartu
  • #
    humor
mis2cz
mis2cz
mis2cz 03.12.2015, 04:10:51
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nedved117
Nedved117
17.11.2015, 17:40:51
  • 1
Mirki i Mirabele,
W czwartek bardzo ważna jak dla mnie rozmowa rekrutacyjna z ziomkami prosto z USA z Microsoft, staram się o praktyki w głównej siedzibie. Jakieś porady? Może ktoś już przez to przechodził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może ktoś zarzuci jakąś listą pytań z podobnych rozmów? Chodzi mi głównie o pytania z branży IT oraz pytania psychologiczne, które jak wiem też pojawią się na tej rozmowie.

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz 18.11.2015, 09:02:50
  • 0
@Nedved117: Jeżeli jeszcze nie czytałeś albo nie przeglądałeś książki "Cracking the Coding Interview", to bardzo polecam. Oprócz przykładów zadań, są też rozdziały poświęcone "niezadaniowej" części rozmowy i jak podczas niej dobrze wypaść.
Rozumiem, że to będzie już ten etap, kiedy masz rozmowy z osobami technicznymi, a nie z HRem?
W takim razie możesz spodziewać się zadań, które będą wymagały napisanie kodu na tablicy ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
offway
offway
25.10.2015, 22:39:58
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz 25.10.2015, 22:43:54
  • 1
@offway: Bo ma piątkę dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
snowak
snowak
03.09.2015, 13:26:15
  • 3
Kiedy został nagrany finał pierwszego sezonu? Pojawia się w nim wzmianka o wycieku z Ashley Madison, który miał miejsce dopiero 18 sierpnia o.o
#mrrobot
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz 03.09.2015, 14:11:43
  • 2
@snowak: Zauważ, że wyciek jest wspominany przez osobę, która jest w tamtym momencie poza kadrem, więc sceny pewnie były nagrane dużo wcześniej, a jedynie sam dźwięk został później dograny i wyedytowany. Niemniej jednak ciekawy szczegół.
  • Odpowiedz

1779

Taśma: Kalisz & Kwaśniewski [HD] (Tygodnik DoRzeczy)

Pokaż treści 18+

Taśma: Kalisz & Kwaśniewski [HD] (Tygodnik DoRzeczy)

Kwaśniewski otwarcie ostrzega Kalisza, że mogą go zabić, to stawia ciekawe światło na kilka samobójstw. Polecam też wątek kusicielek ze służb.

Kreato
z
youtube.com
dodany: 07.07.2015, 19:27:29
  • 185
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
  • #
    aferatasmowa
  • #
    aferapodsluchowa
mis2cz
mis2cz
mis2cz 07.07.2015, 22:47:50
  • 33
@helbards: sienkiewicz
pekas
pekas
18.05.2015, 10:20:41
  • 744
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz 18.05.2015, 13:40:58
  • 5
@Hrabia_Heheszko: to w końcu tobie czy jej? (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
mis2cz
mis2cz
mis2cz 24.04.2015, 17:56:28
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz
Autor
24.04.2015, 18:15:06
  • 0
@Dorogon: To już było po głównym wystąpieniu Korwina, a dokładnie to 18:57
  • Odpowiedz
mis2cz
mis2cz
mis2cz
Autor
24.04.2015, 18:18:25
  • 0
@Dorogon: Twoje zdjęcie chyba było robione na samym początku, bo z tyłu widoczni są ludzie z rowerami z masy krytycznej, więc dlatego wydaje się, że jest więcej osób
  • Odpowiedz
mis2cz
mis2cz
mis2cz 02.01.2015, 00:47:16
  • 6
Wszystkie odcinki #friends dostępne na #netflix
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mis2cz
mis2cz
mis2cz
Autor
02.01.2015, 00:52:48
  • 1
@Misckq: Polecam wtyczkę Media Hint. Co prawda darmowa jest tylko przez jakiś próbny okres, ale na reddicie można znaleźć instrukcję jak sobie wrzucić do chrome'a starszą wersję wtyczki, która nie wymagała płatności.
  • Odpowiedz
mis2cz
mis2cz
mis2cz
Autor
02.01.2015, 01:16:50
  • 0
@anas_lex: tak
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.08.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking