Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
malec1975

malec1975

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 419
  • Znaleziska 220
  • Mikroblog 199
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14

465

Policjant zastrzelił 21-latka w Koninie. Po prawie dwóch latach usłyszy zarzuty

Pokaż treści 18+

Policjant zastrzelił 21-latka w Koninie. Po prawie dwóch latach usłyszy zarzuty

Będą zarzuty dla policjanta z Konina, który w listopadzie 2019 roku zastrzelił 21-latka na placu zabaw. Podczas pościgu miał strzelić mu w plecy ze służbowej broni. W połowie przyszłego tygodnia policjant Sławomir L. ma stawić się w łódzkiej Prokuraturze Regionalnej.

Szewczenko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 25.05.2021, 09:56:24
  • 190
  • #
    polska
  • #
    konin
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    neuropa
malec1975
malec1975 26.05.2021, 05:46:35
  • 46
@Eponhall: tu też cytat z artykułu: "Drugą opinię, korzystną dla policjanta, wydał prof. Jarosław B. z Łodzi. To ekspert podkomisji smoleńskiej Macierewicza, który ma zarzuty fałszerstw i przekraczania uprawnień"
GlenGlen12
GlenGlen12
13.05.2021, 09:09:00
  • 0
Witam, czy Google autenticator, sms i e-mail to wystarczające zabezpiecznie #binance ? mam tam 17k usd i trochę traduje, nie chce tego wyplacac na portfel, co byscie jeszcze polecili?
#kryptowaluty #bitcoin
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 14.05.2021, 05:52:24
  • 0
taktyk
  • Odpowiedz
shivals
shivals
shivals
12.05.2021, 12:55:41 via iOS
  • 1
Co ten feg wyrabia aż oczopląsu dostałem jak odświeżyłem portfel #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 12.05.2021, 13:02:21
  • 0
@shivals: jak można go kupić?
  • Odpowiedz
a.....3
a.....3
konto usunięte 07.05.2021, 12:03:44 via Android
  • 1
Dziękuję Pan #omg ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kryptowaluty
a.....3 - Dziękuję Pan #omg ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kryptowaluty

źródło: comment_1620389024IWSZdj9lteQ4JTNsaD4FF5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 07.05.2021, 13:19:05
  • 0
@1Lupa: @aroaro1993: z jakich portfeli korzystacie? i z jakiej giełdy? mam trochę krypto na ledgerze, a chcę się pobawić/pospekulować ;)
  • Odpowiedz
honda2137
honda2137
10.02.2021, 09:15:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#cccam #oscam
Cześć, mam pytanko jak zaakutalizwoac listę kanałów na enigma2?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 10.02.2021, 11:32:21
  • 1
@emimem18: nie warto płacić. Przez myupdater wszystko zaktualizujesz z poziomu dekodera. Jest kilka list do wyboru, na pewno coś wybierzesz.
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975 10.02.2021, 11:38:13
  • 0
@emimem18: też ich używam na Arivie fergusona, ciągle mam opłacone, ale na nowszych dekoderach nie chce mi się wgrywać manualnie.
  • Odpowiedz
WillWonka
WillWonka
09.02.2021, 23:19:34 via Android
  • 0
Cześć! Od kilku dni bawię się Zgemma H9 Twin V2. Mam na nim zainstalowaną Enigme2. Pytanie czy warto zainteresować się którymś z dostępnych systemów - hyperion, Egami, Openpli. Jakie są główne różnice w tych 4 softach? #zgemma #oscam #cccam #enigma2 #openpli #hyperion
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 10.02.2021, 06:30:47
  • 0
A mnie najbardziej "leży" hyperion ;)
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975 10.02.2021, 11:30:10
  • 0
@Robolkop: Nie wiem na czym ta niestabilność u Ciebie polega, ale u mnie na h9s działa bez zająknięcia. Na H9 combo sporadycznie trzeba zrobić twardy reset, gubi obraz po którejś aktualizacji. Pomijając kilku wszechwiedzących impertynentów fajne wsparcie na forum pkteam.
Najbardziej odpowiada mi wizualnie i funkcjonalnie, może to kwestia przyzwyczajenia...
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975 09.02.2021, 06:24:45
  • 0
@lukas60055:
https://pl.aliexpress.com/item/4001046345689.html?spm=a2g0s.imconversation.0.0.267c3e5f2x55lx
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4877

Co ze śledztwem w sprawie respiratorów widmo? Terlecki: "To było już dawno..."

Pokaż treści 18+

Co ze śledztwem w sprawie respiratorów widmo? Terlecki: "To było już dawno..."

Ryszard Terlecki zapytany przez dziennikarzy o kwestię afery z respiratorami od handlarza bronią, braku pieniędzy za niedostarczony sprzęt zakupiony przez resort Szumowskiego i tego, że minęło już sporo czasu odpowiedział: "To było już dawno..."

Szewczenko
z
wyborcza.pl
dodany: 23.12.2020, 12:42:27
  • 223
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    dobrazmiana
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
malec1975
malec1975 23.12.2020, 13:22:55
  • 75
@mcdevillo: akurat :D , jak wszystkie śledztwa, które trwają w sprawie wałków tuskowych ludzików
malec1975
malec1975 23.12.2020, 11:20:09
  • 0
#cccam #oscam #enigma2 #zgemma
Ktoś ma świeże, stabilne źródełko linijek ze wschodu?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975
Autor
23.12.2020, 11:42:10
  • 0
@Klinton: link!
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975
Autor
23.12.2020, 11:44:31
  • 0
@Klinton: sprawdzony link!
  • Odpowiedz
Kami3n147
Kami3n147
Kami3n147
23.12.2020, 11:15:51
  • 0
https://zgemma.pl/product-pol-33-Zgemma-H9-Twin-V-2-UHD-4K-KODI.html
Czy ten sklep jest legitny?
#oscam #cccam #zgemma #tvsat
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 23.12.2020, 11:21:31
  • 1
@Kami3n147: jak najbardziej, to oficjalny sklep zgemmy w PL
  • Odpowiedz
vypadnout
vypadnout
08.12.2020, 19:48:11
  • 0
Mam problem z niektórymi kanałami. Leci dźwięk i brak obrazu, czarny ekran. Zaobserwowałem, że to głównie kanały NC+. W czym problem?
ps. ktoś poleci dobrego chiniola? Mój chyba coś zaczyna średnio działać.
#oscam #cccam #zgemma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 09.12.2020, 06:26:45
  • 0
@vypadnout: Wydaje mi się, że to kwestia softu. Na hyperionie 7.1 zgH9s miałem tak często przy szybkim skakaniu po wielu kanałach góra lub dół, po którejś aktualizacji softu ( mój ziomuś też ). Pomagał restart tunera. Teraz, po kolejnej aktualizacji problem zniknął lub pojawia się sporadycznie.
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975 04.12.2020, 10:06:33
  • 1
#oscam, #cccam, #zgemma

Od kilkunastu dni przestał mi automatycznie startować #oscam na mojej Zgemma H9combo z Hyperion 7.1.

Mam linijki pod oscam i za każdym razem gdy włączam tuner, muszę ręcznie wejść w ustawienia emu, oscam pozostaje aktywny i muszę go zatrzymać i uruchomić ponownie. Mam też Zgemme H9s na tym samym sofcie i też pod oscam i tam problem nie występuje,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975
Autor
04.12.2020, 10:55:49
  • 0
@korexus: usunąć, wyczyścić, edytować?
  • Odpowiedz
wors
wors
25.11.2020, 10:14:13 via iOS
  • 0
Witam proszę o pomoc bo wieczorkiem Liga Mistrzów a mi na kanałach z ligą LM zacina się obraz zaraz po przełączeniu głos dalej jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) co zrobić? Na pozostałych kanałach wszystko jest ok

#enigma2 #oscam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 25.11.2020, 13:43:28
  • 0
@pansamolocik: też tak czasem mam, daj pw jeśli masz jakieś rozwiązanie. Źródło mam dobre.
  • Odpowiedz
Kordus
Kordus
28.10.2020, 09:23:50
  • 0
Jak wgrać linie na zgemme? Pomoże ktoś?
#cccam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 28.10.2020, 09:56:22
  • 0
https://www.youtube.com/watch?v=hW0WMnfFnF4
  • Odpowiedz
Krzysiek4899
Krzysiek4899
Krzysiek4899
17.08.2020, 19:19:24
  • 0
Witam, mam problem od jakiegoś miesiąca ze swoim oscam. Zaczął mi się przycinać obraz(zwalnia co jakiś czas ale głos działa) mam oscamj11537 i w sumie chyba nigdy nic nie zmieniałem . Miał ktoś taki problem i może coś pomoc ? OpenATV 6.3
#zgemma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malec1975
malec1975 26.08.2020, 12:52:50
  • 0
@pansamolocik: do ilu linijek obsługuje zgemma h9s przy cccam?
  • Odpowiedz
malec1975
malec1975 26.08.2020, 13:26:53
  • 0
@pansamolocik: mam jedną dobrą ( drogawą) linijkę z PL, ale chcę kupić drugi dekoder i nie chcę żeby mnie gdzieś blokowało przy wpisaniu tej samej na obu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking