Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mackumacku
mackumacku

mackumacku

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3944
  • Znaleziska 69
  • Mikroblog 3875
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 50
i.....e
i.....e
konto usunięte 29.11.2017, 23:37:29
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 30.11.2017, 00:03:51 via Android
  • 0
@iwishihadafriendlikeme fajne, akurat noszę 46, kupiłem dzięki( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 30.11.2017, 00:55:07 via Android
  • 1
@iwishihadafriendlikeme 44.5 jest na stronce amazona https://www.amazon.com/NIKE-Canvas-Sneaker-Black-844577/dp/B06XDFN6XQ?th=1&psc=1
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 30.11.2017, 00:57:24 via Android
  • 0
@iwishihadafriendlikeme 45 na ebay
https://m.ebay.pl/itm/Nike-SFB-6-Canvas-Boat-45-US-11-Tan-Air-Max-90-Force-1-Presto-Huarache/272803023358?hash=item3f8453c9fe:g:SAgAAOSwLF1X4VFe
  • Odpowiedz
kruprz
kruprz
24.11.2017, 10:37:16
  • 1762
Mirabelki i Mirki,

Akcja jest taka, że organizuję #rozdajo z okazji #czarnypiatek z dodatkową opcją #sprzedam ale po kolei.

Rozdajo:
Trwa od dodania wpisu do soboty do godziny 20:00 gdzie przez mirkorandom wylosuję jedną osobę która dostanie:
kruprz - Mirabelki i Mirki,

Akcja jest taka, że organizuję #rozdajo z okazji #czar...

źródło: comment_S3NwSy9CxuFps1VPOApHfrpvEc7OOR9M.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 24.11.2017, 10:40:46 via Android
  • 3
@kruprz telefon 20
miband 20
arc 20
  • Odpowiedz
dawid110d
dawid110d
16.11.2017, 09:42:06
  • 2
Witam Was :) Jakiś czas temu TUTAJ pisałem o tym, że mam Samsung Galaxy S6 z niedziałającym czytnikiem linii papilarnych. Chciałbym sprzedać ten telefon, ale nie wiem za ile mogę go wystawić na allegro. Jaka cena byłaby ok? Oczywiście nie chce ukrywać przed ludźmi, że telefon był tak jakby "zalany" i od razu zaznaczę tona początku w aukcji.


#galaxys6 #telefony #gsm #pytanie #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 16.11.2017, 09:54:31
  • 0
@dawid110d: dam 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 16.11.2017, 11:55:04 via Android
  • 0
@dawid110d A ile by Ciebie satysfakcjonowało?
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 16.11.2017, 12:03:09 via Android
  • 0
@dawid110d ale to że był zalany, może mieć wpływ na jego późniejsze działanie
  • Odpowiedz
Surykot
Surykot
12.11.2017, 18:06:22
  • 2
Świeżak w (jak na razie) niskiej cenie :3 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1576977882338503&set=gm.340728099733908&type=3&theater Przy okazji polecam pooglądać resztę aukcji. Dochód idzie w całości na lokalne przytulisko. #swiezaki #cebuladeals
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 13.11.2017, 02:40:19 via Android
  • 0
@Surykot link dalej nie dziala
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 28.09.2017, 16:54:13
  • 1
https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15-5567-i7-7500u-8gb-256gb-ssd-r7-m445-w10-bialy.bhtml
Czy to dobry wybór w tej półce cenowej?

Zależy mi na minimum 6h czasu pracy, dosyć niskiej wadze, i możliwości zakupu na raty 0%.
Używany będzie wyłącznie do celów biurowych, czasem obejrzę jakiś film.

#laptopy #szukamlaptopa #laptopy #pustulkowelaptopy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku
Autor
28.09.2017, 19:06:16 via Android
  • 0
@ptasiek2 a jaki byłby lepszy? nie znam sie na tym wcale
  • Odpowiedz
jakjakochamnauke
jakjakochamnauke
27.09.2017, 17:40:15 via Android
  • 1
#krakow #sprzedam
Sprzedam Carbon Case'a do iPhona 7.
20 zł, do małej negocjacji.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 28.09.2017, 09:07:50 via Android
  • 0
@jakjakochamnauke pokaz zdjęcie
  • Odpowiedz
n.....e
n.....e
konto usunięte 27.09.2017, 01:25:06
  • 1
Mirki, sprzedam monitor aktywny, studyjny gra pięknie jak malina. ;]

Problemy to potencjometr, ale nie przeszkadza w użytkowaniu - jak się ustawi tak trzyma.

Licytacja od 1 PLN.
Czas do 10.10.2017 ;]
n.....e - Mirki, sprzedam monitor aktywny, studyjny gra pięknie jak malina. ;]

Pro...

źródło: comment_0BTHmAtV0I9H8PWUKCCLS2rqofGxeg8e.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 27.09.2017, 08:15:26 via Android
  • 1
@nonickname 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
b.....8
b.....8
konto usunięte 23.09.2017, 00:06:34
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 23.09.2017, 05:17:28 via Android
  • 0
@bialapodlaska78 120
  • Odpowiedz
KampanieSEO
KampanieSEO
21.09.2017, 11:37:17
  • 10
W nawiązaniu do #rozdajo z tego wpisu ogłaszamy wyniki! Kubki wylosowali: @enteroff @SomeoneFromPoland @aba @creativefun69 @ak_kubel i @alizen - W sprawie wysyłki proszę kontakt na priv. Jeśli chodzi o plusowane hasełka / projekty to najwiecej, bo zawrotne 6 plusów zdobył @SomeoneFromPoland - a więc mamy dublet. Drugi zestaw za to, że dał coś od siebie jako jedyny dostaje @barwus

ps. ktoś wylosował
KampanieSEO - W nawiązaniu do #rozdajo z tego wpisu ogłaszamy wyniki! Kubki wylosowal...

źródło: comment_3LWGMRNk0NS4bQBYxmWrRHHCOcsOudCo.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 21.09.2017, 12:26:04 via Android
  • 0
@KampanieSEO Dlaczego losowanie tylko z plusów z 30min? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BasenDuzy
BasenDuzy
17.09.2017, 17:37:57
  • 1152
#rozdajo #steamrozdajo
Mireczki, jako że posiadam już grę #pubg na #steam mam dla was do rozdania jeden klucz do gry który wygrałem w konkursie!

Co trzeba zrobić?
Zaplusować mój wpis i napisać " Biorę udział "

Zwycięzce
BasenDuzy - #rozdajo #steamrozdajo 
Mireczki, jako że posiadam już grę #pubg na #ste...

źródło: comment_HIFozuAyWPiC8dIr7kEKe5i6jwUXLJTO.jpg

Pobierz
  • 426
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 17.09.2017, 18:47:40 via Android
  • 0
Biorę udział
  • Odpowiedz
M.....l
M.....l
konto usunięte 17.09.2017, 08:23:47 via Android
  • 59
#rozdajo #xboxone Dzisiaj o 16.00 wylosuje
kod na Xbox live gold 14, czy tam ileś dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co zrobić by wsiąść udział?
Zaplusować i w komentarzu dać zdjęcie Xbox one, swojego i nalepki ze swoim nickiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Joł #xbox360 i #xbox
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 17.09.2017, 08:29:12 via Android
  • 0
@Magiczny_Kartofel Mogę dac zdjęcie xboxa360? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 17.09.2017, 11:35:33 via Android
  • 1
@Magiczny_Kartofel Dej mi, mam horom konsole
mackumacku - @Magiczny_Kartofel Dej mi, mam horom konsole

źródło: comment_eWNsrUC8r2zloRNCvZufMQKvFR0tPYxk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mackumacku
mackumacku
mackumacku 17.09.2017, 11:42:51 via Android
  • 0
@Magiczny_Kartofel 360 E :(
  • Odpowiedz
Venito
Venito
Venito
14.09.2017, 14:36:22
  • 3
Siema Mirki,

sprzedam 2 giery na PS4, mianowicie Uncharted 4 70zł i Star Wars Battlefront za 40zł. Pudełka i płytki stan idealny, są też kody na multi. Chyba że dogadamy się jakoś inaczej. Podaje linki
https://www.olx.pl/oferta/uncharted-4-ps4-CID99-IDoIxY6.html#b623d03513
https://www.olx.pl/oferta/star-wars-battlefront-ps4-CID99-IDoIy8q.html#902d7fb582
#sprzedam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mackumacku
mackumacku
mackumacku 14.09.2017, 14:44:22 via Android
  • 1
@Venito Dam Swiezaka za obie gry i jestem dzisiaj osobiście u Ciebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 2 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking