Ta akcja z ta sąsiadka to przesada. Tak szczerze to zniszczenie mienia znacznej wartości plus pobicie. Jeśli jest to laptop który zakupił sponsor to mógłby to zgłosić.
Nie jestem konfitura ale tej babie się po prostu należy żeby musiała naklepać tyle schabowych w tej swojej firemce żeby wszystko ładnie pokryła i jeszcze ładnie przeprosiła :)
@Ekspert_z_NASA: pobicie jest ścigane z urzędu wiec Mariuszek i jego zeznania nie są do niczego potrzebne wystarczy wysłać maila na komisariat Toruń Podgórz z linkiem
@mimik739: Zapewne dlatego ze w jakimś sensie rozumieją ta sąsiadkę, zapewne z nią tez rozmawiali. Ale prawda jest taka ze jest to ścigane z urzędu. Ja już maila posłałem jak chcesz przykład to dawaj na priv to ci wyślę :) im więcej maili tym lepiej
Tak szczerze to zniszczenie mienia znacznej wartości plus pobicie.
Jeśli jest to laptop który zakupił sponsor to mógłby to zgłosić.
Nie jestem konfitura ale tej babie się po prostu należy żeby musiała naklepać tyle schabowych w tej swojej firemce żeby wszystko ładnie pokryła i jeszcze ładnie przeprosiła :)
Mariusz