Cześć!
Chciałbym przestrzec wszystkich przed użytkownikiem @Azure. Chłop kasuje za cały rok, co miesiąc jest problem z usługą po czym finalnie zawija się i nie odpisuje.
Oby ci te 160 zł się przydało, karma wraca.
#oszukujo #youtubepremium #oszust
Chciałbym przestrzec wszystkich przed użytkownikiem @Azure. Chłop kasuje za cały rok, co miesiąc jest problem z usługą po czym finalnie zawija się i nie odpisuje.
Oby ci te 160 zł się przydało, karma wraca.
#oszukujo #youtubepremium #oszust


Ustalmy ile nas jest i na jakie kwoty zostaliśmy oszukani. Możemy próbować coś odzyskać - pytałem sąsiada bagietmajstra i powiedział mi, że możemy zgłaszać podejrzenie oszustwa (art. 286 par. 1 kk), jednak najpier grzecznie wyślijmy mu wezwanie do zapłaty. To, że dzielenie kont jest niezgodne z regulaminem dostawcy raczej nam nie zaszkodzi.
Nawet, jeśli nic nie odzyskamy to warto mu narobić gnoju chociażby dla sportu.