@schodzko bardzo dobrze napisane. Poza tym, OP nie musi się stresować, że czegoś nie wie, bo to normalne - nie pracujesz w urzędzie, proces, wymagania oto zmieniają się co jakiś czas i to te panie mają obowiązek Ci wytłumaczyć wszystko, od tego one są. A jak czegoś nie wiesz lub nie rozumiesz - to pytaj ich - za to mają płacone, żeby odpowiadać. Jeszcze tego brakuje, żebyśmy się znali na ich