#farma Ten Walduś to już też mnie irytuje. On chyba naprawdę wobec tej magazynierzy to miał większe uczucia bo tak ciągle o tej zdradzie gada.Już Aksel na którego zagłosowała mniej to przeżywa
HaloHaloHalo12
Rocznica
od 17.09.2025
Mikroblogger
od 09.03.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking