Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gracea07
gracea07
Profil firmowy

gracea07

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 207
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 207
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
  • Dodane (4)
  • Komentowane (17)
  • Plusowane (186)
gracea07
gracea07
gracea07 20.05.2026, 13:09:36
  • 8
#hotelparadise Przyszłam na chwilę i żegnam się z tym tagiem. Ilość obrzydliwych wpisów, które tu przeczytałam, rasistowskie komentarze, przymykanie oka na okropne zachowania uczestników płci męskiej, a jednocześnie plucie jadem na dziewczyny z hotelu - to wszystko to dla mnie za dużo.
To co niektórzy z Was piszą, jak piszą - mam wrażenie, że serio powinniście pójść na casting do kolejnych edycji, bo na pewno by się działo więcej niż
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wouowina
Wouowina
20.05.2026, 13:11:24 via Wykop
  • 62
@gracea07: krótko na wykopie jesteś co. Baj baj wracaj na fejsbuka
  • Odpowiedz
Null84
Null84
20.05.2026, 13:30:37 via Wykop
  • 27
@gracea07: ale to Ty dzwonisz.
  • Odpowiedz
gracea07
gracea07
gracea07 19.05.2026, 12:24:11
  • 37
#hotelparadise ja rozumiem, że Madzia może irytować swoim śmiechem i manifestacjami. Ale po tych małych wycinkach z hotelu i tak dało się zauważyć, że Andrzej nie jest taki święty i tylko dzięki obecności kamer nie widzimy jak potrafi niszczyć poczucie wartości drugiej osobie, podobnie jak Darek z Roxi. Wera swoje chyba w życiu przeszła i dlatego potrafi na kilometr wyczuć takich toksycznych facetów. Jak pokazała język Andrzejkowi to ją dobrze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawka123
Kawka123
Kawka123
19.05.2026, 12:30:03 via Wykop
  • 30
@gracea07: Jak dobrze, że ktoś jeszcze widzi Andrzejka w ten sposób. Typ ma duży problem z przyznaniem do błędu i bardzo często przerzuca winę. Widać, że czuje się lepszy od innych i nie traktuje swoich przewinień na równi z tym co robią pozostali.
  • Odpowiedz
gracea07
gracea07
gracea07
Autor
19.05.2026, 12:53:53 via Wykop
  • 23
Pan nieomylny, który dobrze udaje przed kamerami, a siedzącą w nim agresję czuję przez ekran telewizora. Jak ktoś jest DDA, (tak jak Wera tutaj wspomniała, że ona jest), to takich typków wyczuwasz na kilometr. I tak w tym sezonie trafiły się silne babki. Gorzej się oglądało 8. sezon z totalnym narcyzem Bartkiem, tam to taka Luiza i Ada pozwalały sobą pomiatać. Co prawda tamten Bartek to już książkowy przykład zaburzenia i niższa
  • Odpowiedz
gracea07
gracea07
gracea07 10.05.2026, 19:56:47
  • 17
#thetraitors
Po 2. edycji wziąć takich ludzi do 3. edycji… Oglądałam obie edycje zaraz po sobie i różnica była kolosalna. Teraz to była męczarnia do oglądania. Pięciu zdrajców, gdzie jeden był gorszy od drugiego… a i tak wygrali.
To, że Iza była żmiją, a Wojtek podobnie (tylko lepiej się zaprezentował w TV), to jedno, ale oni nawet nie mieli dobrej taktyki ani gry aktorskiej. Pierwsza trójka zdrajców też totalnie nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dangel__
dangel__
dangel__
10.05.2026, 19:59:35 via Wykop
  • 28
@gracea07: jak można Pawła lubić. Jedyne co robił to siał ferment i był chamem dla ludzi z otoczenia. Do tego wulgarnym.
  • Odpowiedz
gracea07
gracea07
gracea07
Autor
10.05.2026, 21:34:27 via Wykop
  • 4
@dangel__: no też się sobie dziwię:D był wulgarny, był chamski, siał ferment, ale był też ogarnięty, zabawny i często fajnie się słuchało jego komentarzy. czuć było, że on całym sobą jara się to grą i niczego nie kalkuluje. był sobą i to było bardzo odświeżające, że nie patrzył ciągle na to jak wypadnie w oczach widza. W jednym wpisie wspomniał o swoich diagnozach borderline i adhd i totalnie było to
  • Odpowiedz
gracea07
gracea07
gracea07 04.02.2026, 21:39:59
  • 4
#iwonawieczorek

Hej, może chcecie mi pomóc nagłośnić sprawę listu gończego za Marcinem K. i faktu, że odpowiadał przed sądem z wolnej stopy? Nie wspominając o tym, że rzeczywiście Krystek i/lub Marcin T. mogą stać za jej zniknięciem, to poraża władza i pływy Marcina T., pedo****, właściciela Dream Clubu. On prawdopodobnie ma haki na samych wysoko postawionych polityków, prokuratorów po każdej stronie sceny politycznej. Po lekturze "Łowców nastolatek" i książki o
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracea07
gracea07
gracea07
Autor
04.02.2026, 22:55:32 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
general_row_grotecki
general_row_grotecki
05.02.2026, 01:53:32 via Wykop
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking