#hotelparadise ja rozumiem, że Madzia może irytować swoim śmiechem i manifestacjami. Ale po tych małych wycinkach z hotelu i tak dało się zauważyć, że Andrzej nie jest taki święty i tylko dzięki obecności kamer nie widzimy jak potrafi niszczyć poczucie wartości drugiej osobie, podobnie jak Darek z Roxi. Wera swoje chyba w życiu przeszła i dlatego potrafi na kilometr wyczuć takich toksycznych facetów. Jak pokazała język Andrzejkowi to ją dobrze
@gracea07: Jak dobrze, że ktoś jeszcze widzi Andrzejka w ten sposób. Typ ma duży problem z przyznaniem do błędu i bardzo często przerzuca winę. Widać, że czuje się lepszy od innych i nie traktuje swoich przewinień na równi z tym co robią pozostali.
gracea07 via Wykop
- 23
Pan nieomylny, który dobrze udaje przed kamerami, a siedzącą w nim agresję czuję przez ekran telewizora. Jak ktoś jest DDA, (tak jak Wera tutaj wspomniała, że ona jest), to takich typków wyczuwasz na kilometr. I tak w tym sezonie trafiły się silne babki. Gorzej się oglądało 8. sezon z totalnym narcyzem Bartkiem, tam to taka Luiza i Ada pozwalały sobą pomiatać. Co prawda tamten Bartek to już książkowy przykład zaburzenia i niższa
- 17
#thetraitors
Po 2. edycji wziąć takich ludzi do 3. edycji… Oglądałam obie edycje zaraz po sobie i różnica była kolosalna. Teraz to była męczarnia do oglądania. Pięciu zdrajców, gdzie jeden był gorszy od drugiego… a i tak wygrali.
To, że Iza była żmiją, a Wojtek podobnie (tylko lepiej się zaprezentował w TV), to jedno, ale oni nawet nie mieli dobrej taktyki ani gry aktorskiej. Pierwsza trójka zdrajców też totalnie nie
Po 2. edycji wziąć takich ludzi do 3. edycji… Oglądałam obie edycje zaraz po sobie i różnica była kolosalna. Teraz to była męczarnia do oglądania. Pięciu zdrajców, gdzie jeden był gorszy od drugiego… a i tak wygrali.
To, że Iza była żmiją, a Wojtek podobnie (tylko lepiej się zaprezentował w TV), to jedno, ale oni nawet nie mieli dobrej taktyki ani gry aktorskiej. Pierwsza trójka zdrajców też totalnie nie
@gracea07: jak można Pawła lubić. Jedyne co robił to siał ferment i był chamem dla ludzi z otoczenia. Do tego wulgarnym.
gracea07 via Wykop
- 4
@dangel__: no też się sobie dziwię:D był wulgarny, był chamski, siał ferment, ale był też ogarnięty, zabawny i często fajnie się słuchało jego komentarzy. czuć było, że on całym sobą jara się to grą i niczego nie kalkuluje. był sobą i to było bardzo odświeżające, że nie patrzył ciągle na to jak wypadnie w oczach widza. W jednym wpisie wspomniał o swoich diagnozach borderline i adhd i totalnie było to
- 4
#iwonawieczorek
Hej, może chcecie mi pomóc nagłośnić sprawę listu gończego za Marcinem K. i faktu, że odpowiadał przed sądem z wolnej stopy? Nie wspominając o tym, że rzeczywiście Krystek i/lub Marcin T. mogą stać za jej zniknięciem, to poraża władza i pływy Marcina T., pedo****, właściciela Dream Clubu. On prawdopodobnie ma haki na samych wysoko postawionych polityków, prokuratorów po każdej stronie sceny politycznej. Po lekturze "Łowców nastolatek" i książki o
Hej, może chcecie mi pomóc nagłośnić sprawę listu gończego za Marcinem K. i faktu, że odpowiadał przed sądem z wolnej stopy? Nie wspominając o tym, że rzeczywiście Krystek i/lub Marcin T. mogą stać za jej zniknięciem, to poraża władza i pływy Marcina T., pedo****, właściciela Dream Clubu. On prawdopodobnie ma haki na samych wysoko postawionych polityków, prokuratorów po każdej stronie sceny politycznej. Po lekturze "Łowców nastolatek" i książki o
gracea07 via Wykop
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

To co niektórzy z Was piszą, jak piszą - mam wrażenie, że serio powinniście pójść na casting do kolejnych edycji, bo na pewno by się działo więcej niż