Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
duble2

duble2

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5336
  • Znaleziska 3857
  • Mikroblog 1479
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
duble2
duble2 15.01.2024, 04:53:18
  • 0
Witam Mirki i Mirabelki z czego pobieracie teraz programy itp?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2
Autor
15.01.2024, 06:46:09 via Wykop
  • 0
@ptasny: przecież to portal społecznościowy¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
duble2
duble2
Autor
15.01.2024, 08:28:24 via Android
  • 0
@ptasny jakie bo ja nie w temacie a wszystkie stare po lokowali:(
  • Odpowiedz
duble2
duble2 12.01.2024, 22:22:33
  • 1
duble2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 12.01.2024, 21:33:09
  • 1
Najlepszy film Ever!
duble2 - Najlepszy film Ever!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 02.12.2023, 22:33:49
  • 3
duble2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 02.12.2023, 20:00:40
  • 0
Z tego co widze po młodzierzy w Polsce hodujemy Idiotów!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2
Autor
02.12.2023, 20:13:51 via Wykop
  • 0
@m4rio: Zdefiniuj uber idiota bo nie rozumie:)
  • Odpowiedz
duble2
duble2 02.12.2023, 05:37:28
  • 0
https://www.youtube.com/shorts/OdZXxCjSWxE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiskoler_double
Wiskoler_double
02.12.2023, 05:21:04
  • 4
#szczecin #zima
Za oknem zimno, minus cztery koma dziewięć według Celsjusza. Resztki śniegu zalegają na po oczach i może być ślisko. Trzymajcie się tam.
Przyczepności.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 02.12.2023, 05:21:49 via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: dobre oponki,rozwaga i lecisz;)
  • Odpowiedz
Kinda
Kinda
02.12.2023, 04:06:42
  • 6
Dzień dobry. Smacznej kawusi lub herbatki dla wszystkich (づ•﹏•)づ
U mnie wjeżdża właśnie herbata i ciacho ʕ•ᴥ•ʔ
#dziendobry #pieczzwykopem
Kinda - Dzień dobry. Smacznej kawusi lub herbatki dla wszystkich (づ•﹏•)づ
U mnie wjeżd...

źródło: temp_file6073850583661069778

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 02.12.2023, 04:07:46 via Wykop
  • 1
@Kinda: smacznego u mnie herbata i chleb z szynką serkierm i pomidorem;)
  • Odpowiedz
duble2
duble2 17.10.2023, 18:35:02
  • 0
Da się ominąć youtubowe reklamy boadblock przestał działać :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2
Autor
17.10.2023, 19:47:19 via Wykop
  • 0
@Wezwoguleicstont: Dzięki!
  • Odpowiedz
P.....n
P.....n
konto usunięte 14.10.2023, 20:26:09
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 14.10.2023, 20:31:30 via Wykop
  • 0
@Puszczanin: no widzisz mówisz po polsku wiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
duble2
duble2 14.10.2023, 19:47:05
  • 0
duble2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 28.09.2023, 18:32:55
  • 4
Sprzątam sobie strych a tu taka perełka( ͡° ͜ʖ ͡°)[](https://wykop.pl)
duble2 - Sprzątam sobie strych a tu taka perełka( ͡° ͜ʖ ͡°)[](https://wykop.pl)

źródło: IMG_20230928_195634

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2
Autor
28.09.2023, 18:33:08 via Wykop
  • 2
@duble2:
duble2 - @duble2:

źródło: IMG_20230928_195748

Pobierz
  • Odpowiedz
N.....m
N.....m
konto usunięte 17.09.2023, 05:54:03
  • 439
Jaka gra jako pierwsza przychodzi wam na myśl? U mnie to fifa 99 z kultowym już utowrem: Fatboy Slim - Rockafeller Skank w Menu.
#pytanie #konsole #gry
N.....m - Jaka gra jako pierwsza przychodzi wam na myśl? U mnie to fifa 99 z kultowym...

źródło: F6MlJlVWcAANAZM

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 17.09.2023, 06:11:53 via Wykop
  • 2
@Noicozezebowniemam: Pamiętam jak podmieniałem orginalne płyty na piraty po zmianie loga Playstation gdyż nie miałem jescze przeróbki z 5 gier 3 dało się grywać;) ehh
  • Odpowiedz
duble2
duble2 17.09.2023, 05:06:07
  • 0
Dzień dobry ciekawy jestem czy Rocktstar ma dla nas jakąś niespodziankę dzisiaj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZenujacaDoomerka
ZenujacaDoomerka
11.09.2023, 17:45:37
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 11.09.2023, 17:53:50 via Wykop
  • 0
@ZenujacaDoomerka: Polecam Elden Ring( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
duble2
duble2 11.09.2023, 17:59:28 via Android
  • 0
@ZenujacaDoomerka ja po Eldenie na nic nie trafiłem co by mnie zainteresowało
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
03.09.2023, 07:12:15
  • 617
Mam wrażenie, że gdyby Thermomix był zwykłym urządzeniem dostępnym na półkach sklepowych, bez tego MLM-owego prania mózgów na prezentacjach to mało kto by się nim zainteresował.

O Thermomixie dowiedziałem się stosunkowo niedawno, kolega mówił, że musi kupić swojej dziewczynie Thermomixa, bo wszystkie jej koleżanki mają i że to zajebista sprawa, szczególnie jeśli ktoś nie lubi gotować. A że oni raczej nigdy nie gotowali w domu tylko zamawiali obiady albo diety pudełkowe to uznali,
damienbudzik - Mam wrażenie, że gdyby Thermomix był zwykłym urządzeniem dostępnym na ...
  • 294
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2 04.09.2023, 07:04:14 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
duble2
duble2 27.08.2023, 18:16:11
  • 0
Ostatnio Babcia dała mojej córce Iphone 8 nigdy nie miałem z tym sprzętem do czynienia ale okazało się że babcia zapomniała swojego loginu i hasła ID co powoduje że telefon to elektro śmieć. 3 dni walcze by to jakoś ominąć i chyba czas zapytać o to myfrendów( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duble2
duble2
Autor
27.08.2023, 18:25:35 via Wykop
  • 1
@wojtek-m: nie byłem jeszcze w serwisie tak szybko się nie poddaje( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
duble2
duble2
Autor
27.08.2023, 18:30:01 via Wykop
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: Stary telefon koszt pewnie przekroczy wartość tego gówna
  • Odpowiedz
duble2
duble2 27.08.2023, 11:22:56
  • 0
Z czego ściągacie np programy? zauważyłem że Darkwarez wrócił( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://darkwarez.ru
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 26
  • Strona 12 z 26
  • >

u0141ukasz

  • 30 latki 30 sto latki to ja i Ty;)
  • Granica

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.04.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking