Szukam fajnej prostej tarczy do #garmin fenix 7, coś w stylu Glance ale żeby było bez linii i może mniej danych. Znalazłem tarcze Lagom wydaje się fajna ale trochę funkcji ma poblokowanych za pro które kosztuje prawie 50zl a kod to tylko 6 cyf i raczej niemożliwe żeby był powiązany z czymkolwiek ( ͡°͜ʖ͡°) Nie chciałby się ktoś wymienić kodem za kod do Glance
Znalazłem tarcze Lagom wydaje się fajna ale trochę funkcji ma poblokowanych za pro które kosztuje prawie 50zl a kod to tylko 6 cyf i raczej niemożliwe żeby był powiązany z czymkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałby się ktoś wymienić kodem za kod do Glance
https://apps.garmin.com/en-US/apps/a01ea4da-e9f7-450a-a7fe-2ba089969b77#0