Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartek-burger
bartek-burger

bartek-burger

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 11
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
silesianist
silesianist
przedwczoraj, 14:10:36
  • 347
Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań.

#tinder #rozowepaski
silesianist - Wreszcie jakąś kobieta która nie ma zbyt wysokich wymagań. 

#tinder #r...

źródło: 8288

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-burger
bartek-burger
bartek-burger przedwczoraj, 19:39:36 via Wykop
  • 0
@silesianist: 180cm schrodingera
  • Odpowiedz
bartek-burger
bartek-burger
bartek-burger przedwczoraj, 19:40:38 via Wykop
  • 5
@choochoomotherfucker: dokladnie xdd z kilometra widac ze to beczkowy opis, ale daje fajna furtke, zeby jakos ciekawie zagadac
  • Odpowiedz
bartek-burger
bartek-burger
bartek-burger przedwczoraj, 20:20:00 via Wykop
  • 0
@silesianist: to jest ciekawe zagadnie?
  • Odpowiedz
bartek-burger
bartek-burger
bartek-burger przedwczoraj, 20:57:01 via Wykop
  • 0
@silesianist: no tak, kumam
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
31.05.2026, 12:52:25
  • 3
Zawsze znajdzie się jakiś przygłup, który by się zesrau gdyby musiał zwolnić. #rower #wroclaw
chilon - Zawsze znajdzie się jakiś przygłup, który by się zesrau gdyby musiał zwolnić...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartek-burger
bartek-burger
bartek-burger 01.06.2026, 13:04:08 via Wykop
  • 1
@chilon: Podzielę się sztuczką na tego typu delikwentów. Naturalnie nie chcesz przeszkadzać samochodom i starasz się jechać jak najbliżej prawej krawędzi. W rezultacie samochody na wymijają na ścisk a rowerzysta ma pełne gacie co parę minut. Dlatego spróbuj kiedyś jechać, odsunięty z 1m od prawej krawędzi jezdni, na tyle, żeby nie jechać środkiem pasa, ale jednocześnie na tyle daleko, żeby żaden samochodziarz nie próbował się tam wciskać.

Pozdro
  • Odpowiedz

Bartek Burger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia