Cześć, wypok!
Tylko #chwalesie że od pół roku robię gre o stawianiu klocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak kogoś zainteresuje to jest już strona na steam
#gamedev #programowanie
Tylko #chwalesie że od pół roku robię gre o stawianiu klocków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak kogoś zainteresuje to jest już strona na steam
#gamedev #programowanie

Na premierę pewnie jakieś klucze powędrują na losowanie z wypok ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#programowanie #gamedev