Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
YouSherek

YouSherek

Dołączył 6 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 254
  • Znaleziska 70
  • Mikroblog 184
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
  • Dodane (2)
  • Komentowane (9)
  • Plusowane (173)
YouSherek
YouSherek 04.11.2024, 14:25:08
  • 1
Odoo Ktoś używa, jakie wrażenia?

#odoo #erp #produkcja #crm #projectmanagement
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

snowbron
snowbron
snowbron
10.12.2024, 21:02:18 via Wykop
  • 0
@qOnn @YouSherek : hej, mogę spytać na czym stanęło? Też szukam ERP dla firmy produkcyjno handlowej (pełna księgowość, magazyn, produkcja, Shopify).
Comarch ma ux jak Windows 95 a dostęp mobilny do wersji OPTIMA w chmurze Comarch Enterprise to... zdalny pulpit do maszyny wirtualnej 🤦‍♂️Chwalą go jednak ksiegowi.
Enova365 trochę wygląda lepiej ale też średnio z integracjami.
  • Odpowiedz
WiecznyDesperat
WiecznyDesperat
WiecznyDesperat
17.12.2024, 12:18:50 via Wykop
  • 1
@snowbron: zobacz sobie business central od Microsoftu opcja integracji ze shopify jest standardem, możliwość rozbudowania a i polska księgowość ogarnia przez dodatkowe rozszerzenia partnerów.
  • Odpowiedz
YouSherek
YouSherek 03.08.2021, 17:15:24
  • 0
#volvo
#motoryzacja
#renault
#laguna

Panowie mam rozterkę. Mam dwa auta Volvo S60 2009 2.0T Benzyna Sedan i Renault Lagune 3 2010 2.0 DCI Diesel Kombi.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brh77603
brh77603
brh77603
03.08.2021, 17:52:33
  • 2
Gazior do Volvo i Francuza sprzedać
  • Odpowiedz
thomson88
thomson88
04.08.2021, 11:34:57
  • 0
@YouSherek: Co do Volvo S60 2.0T to jak najbardziej zakładać LPG i się nie zastanawiać nawet. Grunt to dobra instalacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Paweł

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking