Zmiany podjęte na Radzie Reprezentacji 25 marca 2018: 1) PES2016 będzie oficjalną grą WFC od 14 kwietnia. Od tego dnia PES2015 spada z rowerka. 2) Będzie pakiet startowy dla nowych drużyn, aby się łatwiej było wkręcić w grę. Zawierać będzie plik EDIT, przykładowe stroje, bandy, instrukcję w txt, etc. 3) Nieaktywne drużyny dostają 2 tygodnie na znalezienie menedżera żeby przenieść się do PES2016, inaczej wypadają z istnienia 4) Robimy II WFC pucharowym, najlepsza 12 lub 16
UWAGA UWAGA MENEDŻEROWIE! BARDZO WAŻNE OGŁOSZENIE! #wykopfootballcup Ponieważ przechodzimy na PES2016, a Konami dodało szyfrowanie do plików zapisu i nie jest możliwa automatyczna migracja z '15 na '16, robimy tak:
@Kuracyja: to jest juz z pobranego pliku txt ( ͡º͜ʖ͡º) kopiowalem i z pastebin i z pobranego pliku i porownywalem, gdyby byl blad natychmiast wyswietlilby sie komunikat ze dany torrent nie istnieje
@Beer_Is_Good_For_You 0.83 to pol litrowa i male piwko 0.33 ( ͡º͜ʖ͡º) zas 0.43 nie istnieje (ktos komus odpil... Nie wiem jak to ktos policzyl) czy tez 0.4 nie wiem jak moglo komus wyjsc. Ja podaje wedlug informacji na butelce ( ͡º͜ʖ͡º)
@Beer_Is_Good_For_You 3 litry to podalem przyklad ;) wyszloby duzo wiecej widzac ile mam ogolem. Jesli ci sie nie chce liczyc lub nie potrafisz into liczby to polecam kalkulatorek (✌゚∀゚)☞ Ja jako iz pijam w malych butelkach bede nadal liczyl tak jak podane na butelce ( ͡º͜ʖ͡º)
@Beer_Is_Good_For_You Mireczku, ja tak licze od pol roku, od poczatku tagu. I nie zmienie tego bo ty masz problem z odejmowaniem ( ͡º͜ʖ͡º) takze płacz dalej, to nic nie zmieni. To nie koncert życzeń.
@Beer_Is_Good_For_You a kto mowi ze jestem wazny? ( ͡º͜ʖ͡º) ty nalegasz by to zmienic choc jest tak od dawna i nikomu nie przeszkadzalo bo podstawowke kazdy skonczyl i wie jak odejmowac ( ͡º͜ʖ͡º)
@Beer_Is_Good_For_You o mnie sie nie martw ( ͡º͜ʖ͡º) in bez twoich rad jakos zylem ( ͡º͜ʖ͡º) a podasz choc jeden sensowny powod by zmienic liczenie czy nadal bedziesz sie przekomarzal? ( ͡º͜ʖ͡º) chyba ze uwazasz za argument wpis " zaraz beda wrzucac 0.737478733948 po przecinku" co jest glupie i poparte niczym ( ͡
@Beer_Is_Good_For_You czlowieku xD chcesz zmian i nie dajesz argumentow xD gdy cie o nie prosze rzucasz sie, ze ja ci ich nie daje? Gdzie tu logika? ( ͡º͜ʖ͡º) Skoro od poczatku nie miales nic sensownego do powiedzenia mogles pisac ze wypiles i ci sie cos pierdzieli ))¯_(ツ)_/¯ Jakos wszystko jest przejrzyste dla wszystkich procz ciebie i to nagle teraz, a nie gdy dolaczyles... Hurr durr
Chyba mamy juz wszystko, ustawienia na #wykopfootballcup mysle ze juz w 99% gotowe ( ͡º͜ʖ͡º) Jesli macie jakies sugestie to teraz, bo za pare dni wysylam oficjalne zgloszenie naszego tagu ( ͡º͜ʖ͡º
@the_white_crystal regulamin nie zabrania a mamy odpowiednia ilosc osob by zlozyc druzyne, z czym problem nie raz maja "popularne" tagi ( ͡º͜ʖ͡º) @mgnfic bo to zalezy od osob na danym tagu i ich checi. Rozdajo tez ma wiele obserwujacych ale tez musi sie znalezc ta jedna choc osoba, ktora poswieci chwile swojego czasu by zglosic druzyne.
@GuziQ jakby tak podliczyc nasza srednia na dzien wedlug statystyk to nie byloby tak duzo w porownaniu do innych, zaczelismy w koncu ze startem tagu ( ͡º͜ʖ͡º) wystarczy ze reszta bedzie swoje pic nadal to predzej czy pozniej nas spokojnie zjedza (・へ・)
@mateolinho tez ( ͡º͜ʖ͡º) efekt grywalizacji, pozniej budzisz sie rano i pijesz dalej ( ͡~ ͜ʖ͡°) opuszczasz rodzine, pies zdycha bo zapominasz go nakarmic. Sprzedajesz meble na nowa watrobe...
1) PES2016 będzie oficjalną grą WFC od 14 kwietnia. Od tego dnia PES2015 spada z rowerka.
2) Będzie pakiet startowy dla nowych drużyn, aby się łatwiej było wkręcić w grę. Zawierać będzie plik EDIT, przykładowe stroje, bandy, instrukcję w txt, etc.
3) Nieaktywne drużyny dostają 2 tygodnie na znalezienie menedżera żeby przenieść się do PES2016, inaczej wypadają z istnienia
4) Robimy II WFC pucharowym, najlepsza 12 lub 16