Jesteście z siebie dumni? Przez wazą bierność w udziale w referendum w Polsce nadal nie będą rodzić się dzieci. Miejcie świadomość, że to własnie wy jesteście jedną z przyczyn kryzysu demograficznego. A wystarczyło pójść i postawić krzyżyk na 'tak'...
Niestety, takie też dzisiaj miałem przeczucie a jak zobaczyłem pustki na listach uprawnionych do głosowania to wiedziałem że jak będzie 15 to max czego można się spodziewać.
@franekfm: Ja tam się pośmiałem, ale nie z Wilka tylko z ciebie. Wilk ani nie jest specjalnie znany, ani nie ma charyzmy, ale na wasze szczęście udało mu się chociaż przeskoczyć Tanajno ( ͡º͜ʖ͡º). Za to cała twoja aktywność na tym portalu to plucie na JKM i wszystko co z nim związane. Ja rozumiem, że można się z kimś nie zgadzać i go nie
świetnie, to stwórz koalicję Korwin+RN+KNP i przeforsuj ją w parlamencie. Tylko najpierw musisz przekonać do tego 65% społeczeństwa żeby mieć wymaganą większość