Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SliskiTyp

SliskiTyp

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4310
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 4310
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 103
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 22:29:40
  • 2
. @Felixu jak tam twoje butolkowe imperium, ile już odłożyłeś?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Felixu
Felixu
06.03.2026, 22:37:45 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: 9 butelek aktualnie
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
07.03.2026, 01:32:50 via Wykop
  • 0
@Felixu: słabo
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 22:02:54
  • 3
#dziendobry
Siema patałachy, co porabiacie?
Dlaczego nie uganiacie się za dziewuchami, jesteście geje czy co? (ʘ‿ʘ)👋
SliskiTyp - #dziendobry
Siema patałachy, co porabiacie?
Dlaczego nie uganiacie się za...

źródło: gxa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 22:11:44 via Wykop
  • 0
@asdfghjkl: prawidłowo pisze się "szpondzę"
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
06.03.2026, 22:16:03 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: prawidłowo to sie pisze tak jak mi sie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 04:50:31
  • 5
#dobranoc
Nie chcę już więcej pieniędzy na dziś! 😐👋
SliskiTyp - #dobranoc 
Nie chcę już więcej pieniędzy na dziś! 😐👋

źródło: hxw

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 04:39:38
  • 5
może w końcu iran się na coś przyda i rozp*ierdoli ten cały przeklęty izrael (・へ・)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 04:43:14 via Wykop
  • 0
...dronami
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 04:07:08
  • 3
To się musi źle skończyć...
SliskiTyp - To się musi źle skończyć...

źródło: sjsj

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nutellowy
nutellowy
nutellowy
06.03.2026, 05:55:43 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: prosze o wyjaśnienie
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 22:07:27 via Wykop
  • 0
@nutellowy: nie ważne!
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 03:29:02
  • 5
Ej @PorzeczkowySok pokaż pieska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
06.03.2026, 03:38:42 via Wykop
  • 7
@SliskiTyp: ʕ•ᴥ•ʔ
PorzeczkowySok - @SliskiTyp: ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: IMG_20260303_154259860

Pobierz
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 04:32:30 via Wykop
  • 1
@PorzeczkowySok: nie mam go przy sobie
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 02:53:44
  • 2
Wiecie kto się urodził w Knurowie?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 02:44:09
  • 1
Skoro @lukija nie śpi, to dedykuję jej tę piosenkę 😐
SliskiTyp - Skoro @lukija nie śpi, to dedykuję jej tę piosenkę 😐
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukija
lukija
06.03.2026, 02:45:40 via iOS
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
lukija - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_8627

Pobierz
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 02:54:51 via Wykop
  • 0
@lukija: nie może otworzyć linka do youtube? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 02:32:04
  • 3
#ciekawostki
Niedługo będziemy obchodzić już drugi Dzień Kobiet w tym roku, no i zapewne nie ostatni. 😐
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 06.03.2026, 02:14:52
  • 5
Śpicie już koniokrady? (ง✿﹏✿)ง

SliskiTyp - Śpicie już koniokrady? (ง✿﹏✿)ง
SPOILER
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
06.03.2026, 02:19:18 via Wypiek
  • 1
@SliskiTyp Wspaniałe to były filmy...
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
06.03.2026, 02:21:26 via Wykop
  • 1
@makgyvergaleriapl: tak, wspaniałe
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 05.03.2026, 16:29:13
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 05.03.2026, 03:50:42
  • 3
Może na co dzień nie jestem przesadnie uprzejmy ale jak wchodzę do kasyna to jestem tak wytworny że nawet krupiera całuję w rękę!
( ̄෴ ̄)
#dobranoc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
05.03.2026, 04:02:22 via Wykop
  • 1
@makgyvergaleriapl: jaki rewolwer?
Jedyną lufę jaką mam to tą w majtkach, ale to mały kaliber, krzywdy nikomu nie zrobi...
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
05.03.2026, 04:28:45 via Wykop
  • 0
@makgyvergaleriapl: to lepiej się nie zapominaj 😐
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 05.03.2026, 03:39:12
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 04.03.2026, 19:39:22
  • 2
naj*ebałem się w ch*uj, bo to zielona noc
cyk cyk pyk, niunia ładuj się pod koc
ona sypie się jak śnieg

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 04.03.2026, 03:20:05
  • 2
tak jak p-----e wąsy ci pasuje casual
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 04.03.2026, 02:42:35
  • 2
Nom 😐
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 04.03.2026, 02:17:48
  • 217
Jak się czuje ogór w śmietanie?

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
04.03.2026, 02:20:14 via Wykop
  • 48
@SliskiTyp: K---a opie
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
04.03.2026, 02:40:54 via Wykop
  • 30
@JatuArmy: wiem
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp 02.03.2026, 04:00:59
  • 0
Cola i Pepsi to jest dokładnie to samo! ( ̄෴ ̄)
SliskiTyp - Cola i Pepsi to jest dokładnie to samo! ( ̄෴ ̄)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 02.03.2026, 03:54:17
  • 5
Cześć nom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SliskiTyp
SliskiTyp 02.03.2026, 03:47:13
  • 2
wchodzimy jak wziernik

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BezNickuOk
BezNickuOk
BezNickuOk
02.03.2026, 04:01:21 via Wykop
  • 0
@SliskiTyp: kontek
  • Odpowiedz
SliskiTyp
SliskiTyp
Autor
02.03.2026, 04:02:00 via Wykop
  • 0
@BezNickuOk: rzucasz ślepakami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >
  • Ten co nic nie musi ale sporo może

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking