Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shlee

Shlee

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 52
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (1)
  • Komentowane (8)
  • Plusowane (43)
Shlee
Shlee 23.05.2023, 08:09:04
  • 0
#programowanie

Hej, we wrześniu mam zamiar szukać pracy jako junior ASP.NET dev / fullstack. Do tej pory łączyłem ASP.NET z nauką Reacta.. Czy jest sens dokładać Angulara? Zastanawiam się nad tym ponieważ przeczytałem na reddicie (xD), że Angular + ASP.NET jest popularniejszy jeżeli chodzi o ilość pracy.

Mam zrobiony powiedzmy jeden duży fajny projekt w Reakcie który klepałem w wolnym czasie od grudnia 2022.
Opcja A -> nauka typescriptu i przepisanie projektu zgodnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najciemniej
najciemniej
23.05.2023, 08:21:58 via Wykop
  • 1
@Shlee: to zależy,
jak pójdziesz w wąską specjalizację to mniejsza konkurencja na rynku i większe hajsy to wzięcia. Za 2 lata będziesz się śmiał z biedaków #programista15k
pytanie czy ten Angular jest niezbędny? i to pytanie raczej do potencjalnych Twoich pracodawców.
Ja bym z ciekawości napisał do kilku software housów taką rozkminę jak tutaj, i zobaczył ilu z nich będzie chciało z Tobą pogadać o potencjalnej współpracy (
  • Odpowiedz
bruce
bruce
bruce
23.05.2023, 08:29:10 via Wykop
  • 1
@najciemniej: Masz rację jednak Angular czy React to nie jest wąska specjalizacja, powiedziałbym że wręcz szeroka.
@Shlee: Nauka anulara na pewno nie zaszkodzi nawet pod kątem aby mieć inną perspektywę na to jak można pisać w js, poznasz lepiej plusy / minusgy obu rozwiązań, i powiedziałbym że ogólnie jest to dobre dla rozwoju, nawet gdy docelowo kiedyś skupisz się na jednym temacie.
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.07.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 10.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking