#primemma Po wczorajszej konferencji to Jóźwiak powinien walczyć z Rytą, Bielon z tym makaronem od Starka. Stark OUT, Miklasz OUT Wrzosek z Siwym. Extrafight zbędny. Muran z panam kozą niepotrzebny. Wywali te heffki i i Violki bo to juz bylo i nie wiem czy ktos wgl bedzie ogldal te walke dziewczyn po 10k pln Robalni kot na konfie
@SebaWayneFAS: Ty to naprawdę chyba masz FAS, skoro dla ciebie Muran vs Kozolub out XD Sztucznie pompowane czy nie, ale to zestawienie jest gwarancją dymów i rozrywki, a tego chyba każdy oczekuje po freakach.
#primemma jesli Prime myslalo, ze poprzednia gala byla slaba i bylo malo PPV to jestem ciekaw ich min na 17 gali gdzie na TikToku bedzie wiecej retransmisji liczacych na dostanie sie do federacji niz FAME ma czarnych orłów. Na dodatke retrasmitujacy maja gotowa obrone, ze w ten sposob mozna sie dostac do federacji xD co za upadek federacji
Czybędziesz oglądać nadchodzącą galę PRIME MMA