Miguelos Miguelos 04.06.2023, 14:26:34 0 + Ja coś przegapiłem? Perez był na P3, Hamilton zjechał i potem on. Wystarczyłoby żeby Perez nie zjechał i byłoby P3? Popełnili błąd?#f1
Sayec Sayec 04.06.2023, 14:28:53 via Wykop 1 + @Miguelos: Hamilton go tam zaczął gonić i pewnie by go wyprzedził na torze
Sayec Sayec 07.05.2023, 20:51:18 via Wykop 0 + @luki839: nie było, chyba, że akurat przysnąłem i nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Angmac Angmac 06.05.2023, 20:56:35 15 + Bottas wyciąga teraz P5, Leclerc jedzie przed Maxem, wbija się w bandę, czerwona flaga i top5 PER, ALO, SAI, MAG, BOT, róbcie screeny#f1
Sayec Sayec 08.12.2022, 19:51:16 5 + sport to rozrywka dlatego gramy autobus, żeby ludzie nie bawili się oglądając mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)#mecz