Sayec Sayec 15.10.2024, 19:00:06 4 + #mecz z autu pod polem karnym przeciwnika do bramkarza w 2 podania, klasyk xD
m_k_92 m_k_92 12.10.2024, 19:04:13 3 + Nie rozumiem dlaczego przez tyle lat w obronie dalej gra Bednarek. Obrońca, która w każdym meczu ma jakieś wpadki. Na prawdę nie ma nikogo lepszego juz na te pozycje? #mecz
Sayec Sayec 29.04.2024, 19:30:51 1 + #mecz araujo jakby biegł a nie podnosił łapy to jeszcze by to uratował xD